Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Amazon» video straumēšanas pakalpojumus paplašina arī uz Latviju

FOTO: AP/LETA

Interneta tirdzniecības gigants «Amazon» trešdien paziņoja, ka savus video straumēšanas pakalpojumus papaplašina uz vairāk nekā 200 valstīm, tostarp Latviju, iesaistoties konkurences cīņā ar video straumēšanas pakalpojumu «Netflix».

Līdz šim «Amazon Prime Video» bija pieejams tikai ASV, Lielbritānijā, Vācijā, Austrijā un Japānā.

Klientiem jaunajos tirgos, tostarp Latvijā, pakalpojums tiek piedāvāts par iepazīšanās cenu 2,99 dolāri (eiro) mēnesī pirmo pusgadu standarta 5,99 dolāri (eiro) vietā.

Programmas jebkurā var laikā skatīties ar pielikumu viedtālruņos un planšetdatoros un ar interneta televīziju, paziņoja «Amazon». Abonenti var arī lejupielādēt pārraides, lai tās varētu skatīties mobilajās ierīcēs, nepieslēdzoties internetam.

«Netflix» šī gada sākumā savu darbību paplašināja uz vairāk nekā 190 valstīm, nodēvējot sevi par pirmo globālo televīzijas pakalpojumu.

«Amazon» vadošā pārraide ir dāsni finansētais auto raidījums «The Grand Tour», kuru vada no BBC auto raidījuma «Top Gear» («Gāzi grīdā!») aizgājušie Džeremijs Klārksons, Džeimss Mejs un Ričards Hamonds.

Tāpat tā oriģinālo seriālu vidū ir «Transparent» un «Mozart in the Jungle», kas ASV ieguvuši prestižās «Emmy» balvas.

«Netflix» populārākie seriāli ir «House of Cards», «Orange is the New Black» un «Narcos».

«Netflix» un «Amazon Prime Video» savās programmās iegulda ievērojamus līdzekļus, kopā iztērējot aptuveni 7,5 miljardus dolāru.

    Uz augšu
    Back