S, 13.08.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Beauty is Ageless»: sievietes Latvijā noveco skaistas!

Egoiste
«Beauty is Ageless»: sievietes Latvijā noveco skaistas!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Svinīgā gaisotnē atklāta nebijusi izstāde Beauty is Ageless, kurā fotogrāfijās atspoguļotas 15 iedvesmojošas dāmas, bet īsā audioierakstā dzirdamas viņu dzīves atziņas.

Projektā iesaistījās 15 sabiedrībā zināmas sievietes, kuras spēj iedvesmot ar savu sievišķību un eleganci jebkurā vecumā. Dāmas piedalījās fotosesijās un kopā ar žurnālisti, bloga ageless.lv autori Unu Ulmi meklēja atbildes uz jautājumiem par skaistumu, gadiem, spēka avotiem un dzīves jēgu.

«Vizuālās un audio pieejas apvienošana ļauj daudz dziļāk ielūkoties šo sieviešu būtībā, atspoguļojot kā viņu ārējo skaistumu, tā iekšējo dziļumu. Mēs runājām par tēmām, ar kurām sievietes mēdz saskarties sarežģītos dzīves posmos, un nonācām pie vērtīgām atziņām, kas lauž priekšstatus par stereotipiskiem skaistuma etaloniem. Es ļoti ceru, ka šis projekts iedvesmos, stiprinās un pozitīvi uzlādēs daudzas mūsu sievietes,» atzīmē projekta idejas autore Una Ulme.

Projektā piedalās modes dizainere Natālija Jansone, salonu tīkla Kolonna galvenā kosmētiķe Baiba Jevdokimova, dejotāja un deju pasniedzēja Vija Vētra, izdevniecības Rīgas Viļņi valdes priekšsēdētāja Aija Simsone, daudzbērnu māmiņa, bloga mnemozine.lv izveidotāja Una Gavare, pasniedzēja Lelde Vikmane, stiliste Žanna Dubska, dietoloģe Lolita Neimane, uzņēmēja Kristīne Līpiņa, t/k Spice direktore Iveta Lāce, galerijas Putti īpašniece Agita Putāne, jogas pasniedzēja Ineta Ķirse, aktrise un režisore Ināra Slucka, Vīna Studijas valdes priekšsēdētāja Ilze Freimane un baleta pasniedzēja Zita Errs. Fotosesijās dāmas iemūžināja fotogrāfes Aiga Rēdmane, Liene Pētersone un Linda Lauva, bet par viņu vizuālo veidolu rūpējās stiliste Iveta Vecmane.

Beauty is Ageless foto izstāde ir aplūkojama t/c Spice laukumā pie informācijas centra līdz 16. oktobrim.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu