O, 16.08.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Eksperiments: stāvam uz izturību, lai iegūtu modīgu apģērbu!

Egoiste
Eksperiments: stāvam uz izturību, lai iegūtu modīgu apģērbu!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Nauris Garkaklis

Aktuālajām modes tendencēm seko līdzi visi – gan sievietes, gan vīrieši, gan jaunieši un cienījama vecuma kungi un dāmas. Par to varēja pārliecināties tirdzniecības centra Galleria Riga rīkotajās modes cienītāju sacensībās Stāvi par modi!. Sacensību galveno balvu – apģērbu un aksesuāru komplektu jaunākajās modes tendencēs – par brīvu saņēma 18 gadus vecā Klementīne, kura 43 minūtes, nekustīgi stāvot, atainoja izvēlētā manekena pozu.

Sacensībās Stāvi par modi! piedalījās 25 cilvēki, no tiem arī seši puiši un pat cienījama vecuma dāma – 71 gadu vecā Nita. «Neticēju, ka varēšu nostāvēt 33 minūtes! Sekoju modes tendencēm, tāpēc šis konkurss uzrunāja,» stāsta Nitas kundze. «Ikdienā esmu nemitīgā kustībā, tāpēc nekustīgai nostāvēt nebija tik grūti. Ja nebūtu sākušas trīcēt rokas un palicis karsti, noteikti nostāvētu vēl ilgāk. Šis, Pērtiķa zīmes gads, ir mans gads, tāpēc arī bija jāizdara kas traks! Priecājos, ka piedalījos!» tā pēc veicināšanas balvu saņemšanas stāsta ņiprā Nita.

Sacensības Stāvi par modi! norisinājās tirdzniecības centra Galleria Riga pirmajā stāvā, kur tika izvietoti pieci manekeni. Manekenus atbilstoši sezonas vadošajām modes tendencēm ietērpa pazīstamā tērpu dizainere Dace Krieviņa-Bahmane. Pie katra no manekeniem izturībā sacentās pieci modes cienītāji. Sacensību žūrija vērtēja visus 25 dalībniekus, kuri visilgāk un visprecīzāk attēloja kārotā manekena pozu. Sacensību uzvarētāja Klementīne izvēlētā manekena ietērpu – drēbes, apavus, brilles, pulksteni, somu un citus aksesuārus – sev nepieciešamajos izmēros saņēma par brīvu.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu