Pirmais ābolu veikals internetā - atvērts

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Visplašākais kompānijas Apple produktu klāsts – iPod multimediju atskaņotāji, Macintosh datori, Apple TV multimediju centri, programmatūra, kā arī citu ražotāju ar Apple savietojamas perifērijas iekārtas un interesanti aksesuāri – kopš šodienas, 4. septembra, nopērkami Latvijā pirmajā specializētajā Apple produktu interneta veikalā jeb Ābolu veikalā.

Ābolu veikals ir pirmais interneta veikals Latvijā, kas specializējas tieši uz plaši iecienītās kompānijas Apple produkciju un citu ražotāju produktiem, kas ir savietojami ar Apple. Jau Ābolu veikala atvēršanas dienā nopērkami visi populārākie datoru Macintosh un multimediju atskaņotāju iPod produkti, kā arī citu ražotāju perifērijas iekārtas un interesanti aksesuāri. Turklāt - iegādājoties citu ražotāju produkciju, klients var būt pārliecināts, ka tā būs savietojama ar Apple produkciju. Par to jau iepriekš pārliecinājies labi informēts Ābolu veikala konsultants, kurš sniegs atbildes pa tālruni un e-pastā arī uz konkrētākiem jautājumiem!

Tā kā lielākā daļa preču jau atrodas Ābolu veikala noliktavā, tad savu pirkumu klients varēs saņemt bez ilgas gaidīšanas. Tomēr Ābolu veikals piedāvā arī izmantot iepriekšpieteikšanos uz precēm, kas vēl nav nopērkamas Latvijas tirgū, un klients tiks pirmais informēts par to ierašanos Latvijā un iespēju iegādāties.

Ābolu veikals ir SIA Xnet zīmols. Tādējādi, jau darbību sākot, Ābolu veikala klientiem tiek garantēta datu drošība, plaši preču apraksti, zinoši konsultanti, atsaucīga garantijas apkalpošana un operatīva piegāde patīkamu kurjeru vadībā, ko nodrošina interneta veikala Xnet.lv piecu gadu pieredzē izstrādātā vadības sistēma. Interneta veikals Xnet.lv atvērts 2002. gadā un šobrīd piedāvā universālveikala cienīgi plašu preču klāstu, kurā atrodamas preces, sākot ar IT nozari līdz pat sadzīves tehnikai un sporta trenažieriem. 2006. gadu SIA Xnet noslēdza ar 1,9 miljonu latu apgrozījumu un 2007. gadu plāno beigt ar 3 miljonu latu apgrozījumu.

Apple Inc. ir ASV IT kompānija, kas dibināta pirms 31 gada un kuras pazīstamākais produkts ir Macintosh datori, taču pēdējā gadu desmitā Apple atnesusi revolūciju mūzikas atskaņotāju tirgū, ienākot ar iPod un multimediju centru tirgū piedāvājot Apple TV. Lai gan kompānija Apple tika atklāta Joku dienā – 1976. gada 1. aprīlī un tās līdzdibinātājs Stīvs Džobss arī vēlāk atzinis, ka tas licies visnotaļ smieklīgi, Apple produkti pasaulē ir tā iemīļoti, ka atnesuši kompānijai miljardiem dolāru peļņu, superlojālu klientu loku un izcilus komplimentus, par kādiem sapņotu jebkurš uzņēmums. Pēdējā laikā Apple datorus izvēlas ne tikai profesionāļi, bet arī arvien vairāk vienkāršo lietotāju, jo Apple produkti kļuvuši vēl draudzīgāki lietotājam un savietojamāki ar citu ražotāju produkciju.

Svinot atvēršanas svētkus, Ābolu veikals piedāvā akciju studentiem – pērkot Macintosh datoru, ikviens students dāvanā saņems mūzikas atskaņotāju iPod shuffle, savukārt dators Mac Mini tiek izpārdots par īpaši pievilcīgu cenu – 399,99 Ls.

Uz augšu