O, 28.03.2023.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ar videokameru palīdzību Jelgavā pašvaldības policija aiztur iespējamu dedzinātāju

LETA
Ar videokameru palīdzību Jelgavā pašvaldības policija aiztur iespējamu dedzinātāju
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Edijs Pālens/LETA

Naktī no sestdienas uz svētdienu, 23.novembri, Jelgavas pilsētas pašvaldības policija aizturējusi kādu vīrieti, kurš videonovērošanas kamerās manīts vietās, kur izcēlušies ugunsgrēki.

Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce informēja, ka 22.novembrī plkst.23.44 saņemts izsaukums, ka Jelgavā, Viestura ielā, no kādas ēkas nākot dūmi. Ierodoties Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) vienībai, pašvaldības policija ugunsgrēka dzēšanas laikā nodrošināja sabiedrisko kārtību un slēdza satiksmi Viestura ielas posmā pie Pulkveža Brieža un Ausekļa ielu krustojuma, kur dega saimniecības ēka apmēram 100 kvadrātmetru platībā.

Cietušo šai ugunsgrēkā nebija, bet no pašvaldības policijas videonovērošanas inspektoriem tika saņemta informācija, ka neilgi pirms ugunsgrēka teritorijā iegājis kāds vīrietis.

Savukārt tajā pašā naktī, bet jau 23.novembrī plkst.1.04 pašvaldības policijas inspektors, patrulējot pa pilsētu, pamanījis, ka Vecpilsētas ielas pagalmā ar atklātu liesmu deg malkas šķūnīši. Uz notikuma vietu izsaukti VUGD darbinieki, kā arī tika evakuēti tuvākās mājas iedzīvotāji un nodrošināta sabiedriskā kārtība ugunsgrēka lokalizācijas laikā.

Apsekojot tuvāko apkārtni, pēc pašvaldības policijas videonovērošanas inspektoru dotajām pazīmēm tika aizturēts 30 gadus vecs vīrietis, kurš, pēc videonovērošanas inspektoru informācijas, bija tas pats, kurš neilgi pirms ugunsgrēka sākuma bija iegājis Viestura ielas teritorijā, kur dega saimniecības ēka.

Aizdomīgais vīrietis tika aizturēts un nodots uz notikuma vietu izsauktajiem Valsts policijas darbiniekiem tālākai lietas apstākļu noskaidrošanai.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu