Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Par divarpus gadu vecas meitenītes izvarošanu aizturēti divi vīrieši

Rīgā aizdomās par divarpus gadu vecas meitenītes izvarošanu aizturēti divi vīrieši. Bērns nogādāts slimnīcā. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāve Sigita Pildava apstiprināja, ka saņemts ziņojums no ārstniecības iestādes, ka tur nogādāts mazgadīgs bērns ar seksuālas vardarbības pazīmēm.

Pievienota 2.- 3.rindkopa. Raksts papildināts pēdējā rindkopā pl.22:54.

"Vakar policija saņēma nepatīkamu informāciju par to, ka slimnīcā nogādāta mazgadīga meitenīte ar seksuālas vardarbības pazīmēm," Latvijas Televīzijai (LTV) otrdien norādījis Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Ints Ķuzis. Aizdomās par šo notikumu aizturētas divas personas, kurām, visticamāk, lūgs piemērot arestu, jo vardarbība bijusi acīmredzama un šajā gadījumā nevar būt runa par nelaimes gadījumu, un tā bijusi apzināta šo personu rīcība. Uz aizdomu pamata par iespējamo noziegumu aizturēti divi vīrieši, kas ir saistīti ar ģimeni.

Policija aizdomās par noziegumu aizturējusi mazās meitenītes audžutēvu un bērna mātes brāli. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kurzemes iecirkņa kriminālpolicijas priekšniece Ļena Keine atklājusi, ka šobrīd arestēti divi cilvēki - iespējamais izvarotājs un cietušās meitenītes onkulis, kurš, iespējams, pievēris acis uz šo nežēlību pret savu māsas meitu.

Ja izmeklēšanas laikā apstiprināsies informācija, ka tā bijusi izvarošana, tad par šo noziedzīgo nodarījumu vainīgajām personām draud mūža ieslodzījums.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Romēna Namniece par bērna veselības stāvokli ziņas nesniedza. Ņemot vērā gadījuma smagumu un lai aizsargātu bērna intereses, slimnīca nav tiesīga sniegt informāciju par bērna veselības stāvokli.

"Ņemot vērā, ka gadījums ir ārkārtīgi smags, es varu teikt tikai to, ka bērns ārstējas mūsu slimnīcā un mēs sadarbojamies ar tiesībsargājošām institūcijām," viņa sacīja.

Cietušās meitenītes radiniece Biruta šo otrdien LNT raidījumam "Degpunktā" esot atzinusi, ka joprojām nespējot aptvert notikušo un esot gatava runāt publiski, lai bērna izvarotājs tiktu sodīts ar maksimālo sodu (Skat.video).

Uz augšu
Back