Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Iekārotākās svētku dāvanas šogad — tehnoloģiju ierīces

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Foto: Reuters/ScanPix

Saskaņā ar 17 Eiropas valstīs, tostarp Latvijā, šī gada novembrī veiktās patērētāju — interneta lietotāju — aptaujas datiem, elektroniskās ierīces ir starp iekārojamākajām Ziemassvētku dāvanām.

Vidēji Eiropā 74 % iedzīvotāju vēlētos saņemt kādu elektronisku ierīci kā Ziemassvētku dāvanu. Latvijā šāda vēlme ir 97 % aptaujas dalībnieku.

Tehnoloģisko ierīču lielo popularitāti nosaka to arvien pieaugošā funkcionalitāte un personalizācijas iespējas. Moderna tehnoloģiju ierīce reizē var būt mūzikas un filmu atskaņotājs, personīgais treniņu asistents vai pat pavārgrāmata, tādēļ tā var kļūt par neaizstājamu palīgu ikvienam neatkarīgi no viņa interešu loka.

Saskaņā ar aptaujas rezultātiem teju ikviens Latvijas iedzīvotājs vēlētos saņemt kādu elektronisku ierīci kā Ziemassvētku dāvanu. Šogad pati iekārotākā tehnoloģiju dāvana ir planšetdators, ko zem svētku eglītes vēlētos redzēt 32 % respondentu. Nākamā populārākā ierīce vēlamo Ziemassvētku dāvanu sarakstā ir jauns viedtelefons, kuru labprāt saņemtu 19 % iedzīvotāju. Tam seko jaunākās paaudzes ultrabook tipa portatīvais dators (17 %), jaudīgs stacionārais dators (10 %), portatīvais dators (10 %), spēļu konsole (8 %) un visbeidzot hybrid tipa datori (3 %). Tiesa, tehnoloģiju ierīces iegāde dāvanai nav vienkāršs process. 58 % respondentu atzīst, ka, iegādājoties tehnoloģiju dāvanas Ziemassvētkiem, patērē visvairāk laika no visa dāvanu pirkšanas procesa.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu