Šodien tiek atklāts «Riga Fashion Mood»!

3. un 4. oktobrī Spilves lidostas ēkā norisināsies modes festivāls Riga Fashion Mood. Tajā tiks izrādītas vairāk nekā 15 Latvijas vadošo un jauno modes dizaineru kolekcijas pieaugušajiem un bērniem.

«Riga Fashion Mood ir modes mīļotāju un dizaineru atzīts un prestižs pasākums. Pavasarī un vasarā mēs modi aizvedām uz Ventspili un Jūrmalu, kur izrādījām mūsu dizaineru Premium kolekcijas. Šoruden modes festivāls atgriežas Rīgā, lai iepazīstinātu ar latviešu zīmolu aktuālajām un nākamās sezonas kolekcijām.

Šoreiz mēs piedāvājam īpašu iespēju arī jaunajiem un topošajiem dizaineriem. Sadarbībā ar veikaliem Taste Latvia tiek organizēts konkurss, kura finālisti ar savu kolekciju tiks aicināti piedalīties Riga Fashion Mood. Žūrijas izvēlētais uzvarētājs tiks apbalvots ar iespēju ražot un realizēt savu kolekciju veikalos Taste Latvia 1000 eiro vērtībā,» stāsta Latvijas Modes palātas vadītāja, Riga Fashion Mood kuratore Dita Danosa.

Rudens Riga Fashion Mood norisināsies Spilves lidostas ēkā, Daugavgrīvas ielā 140. Tur savas kolekcijas izrādīs daudzi iemīļoti un jauni Latvijas modes dizaineri. Pasākumā redzēsim Natālijas Jansones, Aleksandra Pavlova, Taste, Koshakova, Cinnamons, Zanes Porietes, Arvila Lindes, Leny Tomy Factory, Zaza Couture un vairāku citu zīmolu kolekcijas.

Uz augšu