Hjū Grants nolēmis 2010.gadā apprecēties un tikt pie bērniem

FOTO: AFP/LETA

Britu kino zvaigzne Hjū Grants intervijā Spānijas televīzijā ceturtdien paziņoja, ka apprecēties un tikt pie bērniem ir viņa 2010.gada galvenās apņemšanās.

"Man ir dažas apņemšanās, piemēram, zaudēt dažas mārciņas. Man arī vajadzētu apprecēties un tikt pie bērniem. Man vajag jaunu māju," sacīja viens no britu iekārojamākajiem vecpuišiem Spānijas televīzijas kanāla "Telecinco" vakara raidījumā.

49 gadus vecais aktieris ieradies Spānijā popularizēt savu jauno filmu "Did You Hear About The Morgans?" ("Kā klājas Morganiem?"), kas ir viņa pirmā filma pēdējo divu gadu laikā. Grants piebilda, ka viņš "flirtē" ar diviem jauniem projektiem. "Neviens no tiem nav romantiskā komēdija. Vienā iesaistīti dzīvnieki, otrā - mūzika. Man tikai vajag saņemt dūšu," sacīja aktieris.

Pirms intervijas televīzijā sarunā ar laikraksta "El Mundo" interneta izdevumu Grants jokoja, ka, kopš pirms vairāk nekā divdesmit gadiem viņš spēlēja Baironu filmā "Rowing with the Wind", viņš pārvērties no "jauna, pievilcīga, cerību un entuziasma pilna vīrieša par vecu alkoholiķi".

Pagājušajā mēnesī Grants atzinās, ka viņš bija piedzēries, kad izsolē par diviem miljoniem sterliņu mārciņu (1,6 miljoniem latu) iegādājās Endija Vorhola sešdesmito gadu Elizabetes Teilores portretu. Pēc sešiem gadiem viņš to pārdeva par 13 miljoniem sterliņu mārciņu (desmit miljoniem latu).

Uz augšu