Nedēļas horoskops katrai zodiaka zīmei
Uzzini, kas tevi sagaida!

FOTO: Depositphotos

Uzzini, kas tevi sagaida no 23. līdz 29. jūlijam. 

Auns

FOTO: Depositphotos

AUNS Nedēļas sākumā var rasties nepieciešamība pievērsties neatliekamu materiālo jautājumu risināšanai. Tiekot sekmīgi galā ar šo uzdevumu, nepārprotami nodrošināsi sevi ceļu uz panākumiem! Nedēļas vidū vari saņemt vēsti no ārzemēs mītoša drauga vai radinieka. Darba lietās trešdiena var nest zināmus pārsteigumus, pārmaiņas darba organizācijā. Brīvdienās varēsi mierīgi uzelpot, atpūsties no ikdienas steigas.

Vērsis

FOTO: Depositphotos

VĒRSIS Tev šobrīd vēlams nopietnāk pievērsties profesionālās attīstības jautājumiem. Var rasties nepieciešamība apmeklēt kādus kursus vai doties pieredzes apmaiņas braucienā. Ja saņem piedāvājumu uzņemties papildus pienākumus, nešauboties pieņemt tos. Tu esi gana enerģisks, apķērīgs, lai tiktu veiksmīgi ar visu galā. Naudas lietas šonedēļ labāk kārtot vai nu pirmdien vai arī ceturtdien. Nedēļas nogali vēlēsies veltīt savam hobijam, kurā labprāt redzēsi piedalāmies arī savus tuviniekus.

Dvīņi

FOTO: Depositphotos

DVĪŅI Kādam Dvīnim var gadīties saķeršanās ar mīļoto, kura nedaudz izsitīs no ikdienas ritma, liks pasauli uzlūkot nedaudz drūmākās nokrāsās. Taču, tu kā dzīvespriecīgs cilvēks pēc dabas, spēsi gūt sevī spēkus, lai pārvarētu privātās dzīves nebūšanas un līdz ko tas būs izdarīts, ar pilnu krūti metīsies iekšā ikdienas darbos. Kopsummā šī nedēļa ir piemērota visa veida analītiskajam, pētnieciskajam darbam. Pratīsi veiksmīgi sastrādāties ar kolēģiem, gūt priekšniecības atbalstu.

Vēzis

FOTO: Depositphotos

VĒZIS Šonedēļ ļoti svarīgi kā veidosies tavas attiecības ar kolektīvu, jo no tā būs atkarīgs darba ražīgums un tava pašsajūta. Lai sasniegtu cerēto, nesmādēsi oriģinālas metodes, pielietosi zināmu viltību, taču tas nenozīmē, ka pārkāpsi kādus noteikumus vai likumu. Ģimenes dzīvē nāksies cītīgāk uzstāt uz savu, jo tuvinieki šobrīd var izrādīties neraksturīgi ietiepīgi un kaprīzi. Šonedēļ ne reizi vien noderēs tavas psihologa dotības. Brīvdienās atlicini laiku sev, dodies atpūsties pie kādas ūdens krātuves.

Lauva

FOTO: Depositphotos

LAUVA Veiksmīgs periods, ar priekšnosacījumu, ka spēsi ierobežot tēriņus. Darbā tev var tikt uzticēti daudz atbildīgāki pienākumi, kuriem var arī sekot paaugstinājumus pavisam netālā nākotnē. Aizņemtības dēļ var nedaudz iedragāties attiecības ar mīļoto. Taču, ja radīsi pavisam nedaudz brīva laika un veltīsi to romantiskai divvientulībai, kā arī sagādāsi partnerim negaidītu un patīkamu pārsteigumu, tu spēsi jūtami mazināt otrās pusītes pretenzijas, veicināt viņā izteiktāku sapratni.

Jaunava

FOTO: Depositphotos

JAUNAVA Šonedēļ būsi ļoti apzinīgs un pedantisks darba lietās. Kolēģi, ar apbrīnu vēros, kā tiec galā ar citiem šķietami sarežģītiem pienākumiem. Tava galvenā panākuma atslēga būs nesteidzīgs un metodisks darbs. Tu droši vari risināt gan nekustamā īpašuma jautājumus, gan cilāt tieslietas, palīdzēt tuviniekiem tikt galā ar birokrātijas šķēršļiem. Kādam Jaunavas zīmes pārstāvim radīsies iespēja doties aizraujošā pieredzes apmaiņas braucienā, kurš ļaus apvienot patīkamu ar lietderīgo.

Svari

FOTO: Depositphotos

SVARI Šis laiks svarīgāks tiem Svaru zīmes pārstāvjiem, kuri strādā tirdzniecības vai reklāmas jomā. Tev priekšā būs daudz svarīgu tikšanos, kurās nāksies radīt par sevi labu iespaidu, pierunāt sadarbības partnerus rīkoties pēc taviem ieskatiem. Arī radošie, ar skatuves mākslu saistītie nesnaudīs uz lauriem, visādi centīsies atgādināt par sevi, pārsteigt publiku ar ko jaunu un nebijušu. Mīlas jomā vēlēsies iekarot jaunas virsotnes, taču šajā sakarā vari saskarties ar vairākiem šķēršļiem.

Skorpions

FOTO: Depositphotos

SKORPIONS Nedēļas sākums var nest nelielu skandālu darba lauciņā. Tas gan nenozīmē, ka būsi radušā trokšņa iemesls, drīzāk no tevis var tikt prasīts risinājums saspringtajai situācijai. Ja liksi lietā sev piemītošās stratēģa dotības un neignorēsi sirds balss teikto, tu pierādīsi, ka spēj būt izcils krīzes menedžeris. Pārējais nedēļas laiks ritēs mierīgi, bez liekas aizķeršanās. Privātai dzīvei pienācīgu laiku spēsi veltīt, sākot ar piektdienu. Iespējas, kopā ar mīļoto dosieties nelielā ceļojumā.

Strēlnieks

FOTO: Depositphotos

STRĒLNIEKS Vēlēsies likt pamatus jaunam projektam, privātajam biznesam, taču zvaigznes iesaka būt piesardzīgam, neļauties pārmērīgām entuziasmam, jo tas var novest pie utopiskiem, ne līdz galam pārdomāties plāniem. Labāk nedaudz nogaidi, pabeidz iesāktos darbus un grandiozākas ieceres atstāj uz rudens periodu. Saskarsmē ar mīļoto būsi kaislīgs, pratīsi arī partnerī veicināt romantisku, nedaudz nebēdnīgu noskaņojumu.

Mežāzis

FOTO: Depositphotos

MEŽĀZIS Šonedēļ galvenie notikumi tev risināsies personīgā dzīvē. Attiecībās ar mīļoto būs grūti ko prognozēt, jo situācija brīžiem var mainīties pa minūtēm. Lai mazinātu nevēlamās svārstības, centies nedaudz apvaldīt emociju vētras un aktīvāk meklēt kompromisus, turēties pie solītā. Darba joma būs kā patīkams atspaids privātajā jomā notiekošajam. Profesionālajās lietās pratīsi ātri un nekļūdīgi izdarīt savu, varbūt pat pamanīsies gūt papildus peļņas avotu.

Ūdensvīrs

FOTO: Depositphotos

ŪDENSVĪRS Tu būsi sabiedrisks, izrādīsi neviltotu interesi par ceļošanu, filozofiskām lietām, ezoteriku. Taču neskatoties uz gaisīgajiem pārdomu brīžiem, daudz spēka veltīsi materiālā stāvokļa uzlabošanai. Zināmas problēmas var sagādāt nesaprašanās ar līdzgaitniekiem, galvenokārt tādēļ, ka visai stingri uzstāsi, uz savu viedokli un īsti nevēlēsies dzirdēt savādāku skatījumu, uz notiekošo. Lieki piebilst, ka spējot kļūt diplomātiskākam, pielaidīgākam, tu jūtami uzlabosi savas izredzes uz sev izdevīgu pārrunu rezultātu.

Zivis

FOTO: Depositphotos

ZIVIS Nedēļas sākumā var būt grūtāk koncentrēties darbā notiekošajam, jo tavu prātu vairāk nodarbinās mīlas frontē notiekošai. Jo īpaši spēcīgi to izjutīs tie, kuri nesen ir iepazinušies. Nedēļas vidū pamazām ieiesi ikdienas ritmā, atkal spēsi uzrādīt labus profesionālos rādītājus. Saskarsmē ar priekšniecību, centies būt lietišķāks, neļaut vaļu emocijām. Brīvdienās varēsi mierīgi uzelpot, atgūt iztērētos spēkus un ļauties otrās pusītes valdzinājumam.

Uz augšu