P, 30.01.2023.

Vai pieņemsim darbā Antoņinu Ņenaševu no partijas “Progresīvie”?

Mārtiņš Daugulis/TVNET
Vai pieņemsim darbā Antoņinu Ņenaševu no partijas “Progresīvie”?
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: Artūrs Krūmiņš/TVNET

Katru pirmdienu un trešdienu tiešraidē TVNET tiek iztaujāti partiju sarakstu līderi, lai deputātu darba devējam – sabiedrībai - būtu vieglāk izlemt, kurus 100 tautas kalpus ņemt darbā 6.oktobrī.

“Progresīvo” programma atšķiras no citu partiju programmām ar apjomīgu vērtību izklāstu, valsts attīstību skatot primāri caur šo vērtību ieviešanu vai izkopšanu. “Progresīvie” ir izstrādājuši arī paplašinātu programmu, par kuru tiks diskutēts tiešraides laikā sarunā ar Rīgas saraksta līderi Antoņinu Ņenaševu.

Kā un vai Latviju ir iespējams “pagriezt” Ziemeļvalstu virzienā? Kas ir “Progresīvo” elektorāts pašu “Progresīvo” skatījumā? Un kā partija ir plānojusi savienot ekonomisko izaicinājumu realitāti ar pašas nospraustajiem mērķiem? Šie un citi jautājumi tiks uzdoti Antoņinai Ņenaševai 3.septembrī 11:00 tiešraidē TVNET platformā.

TVNET tiešraides “Esi priekšnieks - iztaujā kandidātu!” nozīmīga sastāvdaļa ir skatītāju jautājumi. Aicinājums tos iesūtīt sociālajos tīklos, liekot #EsiPrieksnieks, kā arī uz epastu EsiPrieksnieks@co.tvnet.lv

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu