T, 10.08.2022.

Midltones superdiēta: spirulīna, MuTu kurss un baseins

Slaidā vidukļa noslēpums!
Egoiste
Midltones superdiēta: spirulīna, MuTu kurss un baseins
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: SCANPIX

36 gadus vecā Kembridžas hercogiene Keita ir slavena ar savu lapsenes vidukli pēc 3. dzemdībām. Protams, apspriests tiek fakts, kā viņai tas izdodas!

Pēc sava dekrēta atvaļinājuma Mildtone atgriezās sabiedriskajā dzīvē un apmeklēja pasākumus, kur varēja novērtēt viņas slaido augumu. Citi pat mēļo, ka tas ir vēl slaidāks, nekā bija pirms trešās grūtniecības.

Nesen karaliskajai ģimenei tuvu stāvoši avoti pastāstīja, ka Midtlone gandrīz katru dienu trenējas mājās – lai nostiprinātu vēdera muskuļus, viņa izpilda dažādus kāju vingrinājumus.

Tāpat hercogiene izgāja 12 nedēļu ilgu MuTu tievēšanas sistēmas kursu, ar kuru stiprināja iegurņa muskuļus. Ir zināms, ka hercogiene ar vecākajiem bērniem regulāri apmeklē baseinu.

Tāpat Midltone ieviesa izmaiņas uzturā: regulāri dzer kokteiļus, kas sastāv no spinātiem un spirulīnas, kā arī ēd dārzeņu salātus. 

Foto: SCANPIX

Vēl viņai palīdz jau iepriekš ievērots ieradums: no 2014.gada Keita laiku pa laikam ēdienkartē palielina svaigu augļu un dārzeņu daudzumu, kā arī iekļauj termiski neapstrādātu zivi.

Foto: SCANPIX

Viņai patīk skriet, pastaigāties ar suņiem, viņa atrod laiku peldēšanai, tenisa spēlei vai slēpošanai.

Foto: SCANPIX
Foto: SCANPIX
Foto: SCANPIX
Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu