Nākamgad Judovica atstās "Narvesen Baltija" valdes priekšsēdētājas amatu; turpinās darbu uzņēmuma padomē

"Narvesen" valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica FOTO: Ieva Čīka/LETA

No 2019.gada aprīļa mazumtirgotāja "Narvesen Baltija" valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica atstās amata pienākumus valdē, bet turpinās darbu kā uzņēmuma padomes locekle, informēja uzņēmumā.

Kā liecina informācija "Firmas.lv", "Narvesen Baltija" padomi patlaban veido Lietuvas pilsonis Vignitas Bartaševičius, Norvēģijas pilsoņi Rita Frosberga un Johans Sanges, kā arī Igaunijas pilsone Tija Ilves. Savukārt līdzās Judovicai uzņēmuma valdē strādā arī Lāsma Pevko.

Līdzās darbam "Narvesen Baltija" padomē, uzņēmuma vadība informēja, ka Judovica kļūs par izpilddirektori starptautiskai izglītības programmai "MOT Foundation", kura mērķis ir iedrošināt un motivēt jauniešus, vienlaikus preventīvi novēršot atkarības un atstumtības riskus. Judovica ir programmas iniciatore Latvijā, un viņas uzdevums būs paplašināt programmas klātbūtni jaunās valstīs visā pasaulē.

Judovica uzņēmumā "Narvesen Baltija" ir strādājusi kopš 1998.gada. Pirmos piecus gadus viņa bija iepirkumu un mārketinga direktore, bet jau 2003.gada septembrī viņa tika iecelta par uzņēmuma valdes priekšsēdētāju.

Pēc uzņēmuma vadības paustā, jauna uzņēmuma valdes priekšsēdētājs tiks meklēts līdz 2019.gada aprīlim. Jaunais vadītājs tiks izraudzīts profesionālā vadības atlases procesā, izvērtējot iekšējos un ārējos kandidātus.

Kā ziņots, "Narvesen Baltija" apgrozījums pagājušajā gadā pieauga par 0,5% jeb 300 000 eiro, sasniedzot 60,57 miljonus eiro, bet kompānijas peļņa samazinājās par 21% un bija 2,24 miljoni eiro.

"Narvesen Baltija" reģistrēta 1997.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 10,593 miljoni eiro. "Narvesen Baltija" pieder norvēģu uzņēmumam "Reitan Servicehandel". "Narvesen" iekļauts "Reitan" uzņēmumu grupā, kas pārstāvēta Ziemeļvalstīs un Baltijā ar tādiem zīmoliem kā "Narvesen", "Pressbyrån", "R-kiosk" un "7-Eleven".

Uz augšu
Back