Cēsīs autovadītājs lielā reibumā izraisa avāriju un pamet notikuma vietu

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Trešdien Cēsīs kāds stipri iereibis autovadītājs izraisījis negadījumu un pametis negadījuma vietu, informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Zane Vaskāne.

Informācija par avāriju saņemta trešdien plkst.9.55. Policijai ziņots, ka Cēsīs, Festivāla un Lenču ielas krustojumā, noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā "Lexus" vadītājs pārbraucis krustojumu pie luksofora sarkanā signāla un iebraucis "Volkswagen Passat" automašīnā, kas savukārt uztriekusies "Opel Combo". "Lexus" autovadītājs no notikuma vietas aizbraucis, neziņojot par notikušo likumā noteiktajā kārtībā.

Jau plkst.9.57 "Lexus" transportlīdzeklis atrasts. Pārbaudot alkohola klātbūtni vadītāja organismā, 1961.gadā dzimušā vīrieša izelpā konstatētas 3,43 promiles.

Ceļu satiksmes negadījumā cietis "Volkswagen" vadītājs, kurš nogādāts ārstniecības iestādē.

Vaskāne atgādināja, ka automašīnas vadītājam par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, kas pārsniedz 1,5 promiles, tiek piemērots administratīvais arests no desmit līdz 15 diennaktīm, uzlikts naudas sods no 1200 līdz 1400 eiro un atņemtas transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem. Savukārt par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu pēc ceļu satiksmes negadījuma vadītājam uzliek naudas sodu no 70 līdz 700 eiro.

Uz augšu