Pirmais daudzdzīvokļu projekts, kas piedāvā programmu „Mājokļa saimnieks” - Lāčplēša iela 13

FOTO: Publicitātes foto

Atjaunotais greznais 28 dzīvokļu nams Rīgas centrā – Lāčplēša ielā 13 - ir pirmais jaunais projekts, kas saviem klientiem piedāvās daudznozaru uzņēmuma „Reaton” programmu „Mājokļa saimnieks”, jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem ļaujot prognozēt sava dzīvokļa remonta izmaksas un ērtāk un vienkāršāk izvēlēties apdares materiālus.

Rekonstruētais sešstāvu nams Lāčplēša ielā 13 ar izbūvētu jumta stāvu, kas celts 1900. gadā pēc eklektisma stila meistara, arhitekta Kārļa Johana Felsko projekta, ieguva 2.vietu konkursā „Latvijas Būvniecības Gada balva 2018” nominācijā „Fasāžu rekonstrukcija”.

Šī skaistā, spilgtā ēka ir daļa no kvartāla attīstības plāna, un ir viens no kopumā četriem namiem, kas veido jauno, estētiski pievilcīgo kvartālu Baznīcas ielā posmā starp Lāčplēša un Ģertrūdes ielu un harmoniski papildina Vecās Svētās Ģertrūdes baznīcas apkaimes jūgendstila apbūvi.

FOTO: Publicitātes foto

Ēkas atjaunošanas procesā, Lāčplēša ielā 13 tika renovēta ēkas fasāde un koptelpas: veikta visu logu nomaiņa ar dubultajiem koka pakešu logiem, pilnībā renovēta kāpņu telpa — dekoratīvās kāpņu margas un kāpņu segums, tika ierīkots ēkas māksliniecisks apgaismojums. Dzīvokļiem tika uzstādītas jaunas ieejas koka durvis, ēkā tika izbūvēts jauns lifts un ierīkota videonovērošanas sistēma.

FOTO: Publicitātes foto

„Nama renovācijas laikā dzīvokļi saglabājuši iepriekšējo veidolu, jo iekštelpu labiekārtošana tika atstāta jauno īpašnieku ziņā, lai tie varētu tos labiekārtot pēc savām vēlmēm.

Ikdienā komunicējot ar gan potenciālajiem pircējiem, gan jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem, redzējām, ka ir liela interese par komforta līmeņa uzlabošanu. Tādēļ, lai atvieglotu jauno īpašnieku ikdienu un tādu pietiekami sarežģītu procesu kā dzīvokļa remontdarbi jaunajiem īpašniekiem, projekta attīstītājs izveidojis sadarbību ar pieredzējušo uzņēmumu „Reaton”, kas katram pašlaik tirdzniecībā esošajam dzīvoklim izstrādājis divus apdares variantus, bet potenciālajam pircējam būs tikai jāizvēlas tas, ko viņš grib realizēt un var atļauties, ja esošais iekštelpu remonts neatbilst klienta vēlmēm,” paskaidro nekustamo īpašumu uzņēmuma „Baltic Sotheby`s International Realty” pārdošanas konsultante Laura Semjonova.

FOTO: Publicitātes foto

„Reaton” arhitektūras un celtniecības centra veikala vadītāja Egita Spunde: „Nams Lāčplēša ielā 13 ir pirmais jaunais projekts, kurš piedāvā programmu „Mājokļa saimnieks”. Tā ir jauna programma, ko esam izstrādājuši saviem klientiem, lai apdares materiālu izvēli padarītu ievērojami ērtāku un vienkāršāku. Lāčplēša ielas 13 klientiem ir sagatavoti divi gatavi standarta risinājumi Standard un Premium, kas būs aprēķināti individuāli, katram projektā esošajam brīvajam dzīvoklim. Klients, kurš pirks dzīvokli namā Lāčplēša ielā 13, varēs iepazīties ar piedāvājumu šīs programmas ietvaros, aplūkojot jau gatavus risinājumus un ieteikumus.

Šī programma ļauj daudz vienkāršāk atrast risinājumu remontam, jo ir iespēja prognozēt izmaksas, cik remonts izmaksās.

FOTO: Publicitātes foto

Tā ir arī laika ekonomija, jo cilvēkiem vairs nav jāapbraukā daudzi veikali, meklējot konkrētu materiālu vai preci, jo viss ir atrodams vienuviet. Klienti no mums saņem arī profesionāļu padomu bez maksas, jo ne vienmēr, ko klients ir iecerējis, derēs konkrētās telpās. Visos komplektos ietilpst galvenie apdares materiāli: flīzes, grīdas segumi, tapetes, standarta durvis un pilnībā nokomplektēta viena vannasistaba (vanna, izlietne, jaucējkrāni, dvieļu žāvētājs, aksesuāri). Komplektos tikai atšķiras piedāvāto preču ražotāji un dizains: Basic piedāvājums būs vienkāršāks, bet Premium piedāvājumā būs atrodamas augstākās klases materiāli. Jāpiebilst, ka šis ir provizorisks piedāvājums un aprēķins, jo apzināmies, ka mājokļi atšķiras, atšķiras arī klientu gaume un vajadzības. Tāpēc notiek individuāls darbs ar katru klientu, un sadarbībā ar mūsu speciālistiem atbilstoši tiks koriģēts, papildināts piedāvājums un tāme. Ja, piemēram, klientam ir maza vannasistaba, vannas vietā būs jāierīko vai nu dušas siena vai dušas kabīne, būs jāpiemeklē arī citas, atbilstoša izmēra mēbeles. Ir klienti, kas apdarē nevēlas izmantot tapetes, un šajā piedāvājumā nama Lāčplēša ielā 13 jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem neesam ielikuši tapetes, jo, dizainere, respektējot nama vēsturisko veidolu, iesaka sienas krāsot un tapetes izmantot, piemēram, guļamistabā kā nelielu akcentu.”

Uz augšu