Par “Microsoft” gada partneri Latvijā pasludināts uzņēmums “Tilde”

FOTO: Reuters/ScanPix

Pagājušajā nedēļā notikušajā “Microsoft Inspire” partneru konferencē Lasvegasā par "Microsoft" Gada partneri Latvijā pasludināts uzņēmums “Tilde”. No 40 000 apmeklētāju, laureātu vidū bija starptautiski partneri, kuri demonstrējuši izcilību inovāciju jomā, par pamatu izvēloties “Microsoft” tehnoloģiju piedāvātos risinājumus, portāls TVNET uzzināja uzņēmumā "Tilde". 

“Esam gandarīti, ka mūsu daudzvalodīgās mašīntulkošanas un virtuālo asistentu tehnoloģijas kombinācijā ar “Microsoft” risinājumiem spēj nodrošināt jaunākos mākslīgā intelekta risinājumus valsts pārvaldes iestādēm un uzņēmumiem. Šī atzinība apliecina mūsu sadarbības nozīmīgumu un iezīmē iespējas daudzvalodu komunikācijas attīstīšanai nākotnē,” atzīst “Tilde” mašīntulkošanas risinājumu vadītājs Artūrs Vasiļevskis.

Balvas pasniedz dažādās kategorijās, uzvarētājus izvēloties no vairāk nekā 2900 pieteikumiem un 115 valstīm. “Microsoft” Gada balvu saņem partneri, kas pēdējā gada laikā apliecinājuši biznesa izcilību, sadarbībā ar klientiem, izmantojot “Microsoft” risinājumus.

“Tilde” ir apliecinājusi veiksmīgu sadarbību ar “Microsoft Latvia”, veicinot inovāciju attīstību, klientu apmierinātību un jaunu auditoriju piesaisti.

“Inovatīva pieeja un moderni risinājumi, kas veicina valodu attīstību un saglabāšanu, kā arī stimulē darbu pie jaunām tehnoloģijām un izgudrojumiem, jau gadiem ir “Tilde” raksturojoši elementi. Strādājot pie mākslīgā intelekta attīstības, “Tilde” nepārtraukti sevi pierāda kā uzticamu partneri un izcilu pasaules līmeņa spēlētāju, kas rada “Microsoft” izstrādātajām tehnoloģijām papildu pievienoto vērtību un pielietojamību. Mēs augstu vērtējam “Tilde” ieguldījumu digitālās pasaules attīstībā, un esam pārliecināti, ka kopīgā darbā turpināsim radīt nākotnes tehnoloģijas šodienas lietošanai,” pārliecināta ir “Microsoft” vadītāja Baltijā Renāte Strazdiņa.

"Tilde" ir viens no Eiropas vadošajiem valodas tehnoloģiju uzņēmumiem un Lielo Datu asociācijas (BDVA) biedrs. Attīstot mākslīgā intelekta tehnoloģijas, "Tilde" nodrošina atbalstu valodu dzīvotspējai digitālajā laikmetā.

Uzņēmuma izstrādātie risinājumi ietver mašīntulkošanas sistēmas, virtuālos asistentus, tērzēšanas botus, runas atpazīšanu un runas sintēzi, pareizrakstības rīkus. "Tildes" produkti ļauj ikvienam pārvarēt valodu barjeras un uzņēmuma risinājumus izmanto gan starptautiskas korporācijas, gan ES valsts pārvaldes iestādes un lielākie valodu nozares uzņēmumi.

Uz augšu