Picēriju tīkla "Čili Pica" īpašniekam piemēroti divi jauni nodrošinājumi

VID ēka. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Picēriju tīkla "Čili Pica" īpašniekam "Čilija pizza" piemēroti divi jauni nodrošinājumi, liecina "Lursoft" informācija.

"Čilija pizza" piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai, kā arī piemērots aizliegums kompānijas reorganizācijai, likvidācijai, izmaiņu reģistrācijai amatpersonu sastāvā un dalībnieku reģistrā, ja šādu pieteikumu reģistrāciju komercreģistrā piesaka "Čilija pizza" pārstāvis. Uzņēmumam gan vienlaikus atļauts reģistrēt papildus dalībniekus un amatpersonas. 

"Lursoft" izziņa liecina, ka abi nodrošinājumi uzņēmumam piemēroti un ierakstīti komercreģistrā šī gada 15.augustā.

"Čilija pizza" patlaban ir kopumā aktuāli pieci nodrošinājumi. Iepriekš, 2017.gada jūlijā, tika piemērots viens nodrošinājums, savukārt 2018.gada novembrī un decembrī - vēl divi. 

Tāpat "Lursoft" izziņā minēts, ka uz šī gada 7.augustu "Čilija pizza" bija izveidojies nodokļu un nodevu parāds 256 485 eiro apmērā, kas, salīdzinot ar šī gada sākumu, ir par 71 233 eiro mazāk. Parāda summa attiecībā uz kuru "Čilija pizza" piemērots nodokļu atbalsta pasākums bija 173 327 eiro. 

Iepriekš "Čilija pizza" pārstāvji skaidroja, ka kompānija ir vienojusies ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) par nodokļu parāda atmaksas grafiku.

TVNET jau vēstīja, ka 2017.gadā "Čilija pizza" strādāja ar 6,924 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi pieauga par 65,7% un bija 263 220 eiro.

Kompānija reģistrēta 2001.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir  1,427 miljoni eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Lietuvā reģistrētā holdingkompānija "Čili Holdings".

Uz augšu