Brīvdienu horoskops: kas tevi gaida un no kā jāuzmanās

FOTO: Kirill Kedrinskiy

Uzzini, kas tevi gaida brīvdienās. 

SESTDIENA

AUNS Brīvdienas iesāksi uz jautras nots. Nav izslēgts, būsi gatavs uzņemties namatēva vai namamātes funkcijas un uzaicināt pie sevis kuplu ciemiņu skaitu. Pratīsi sagādāt tīkamus brīžus gan sev, gan viesiem.

VĒRSIS Būs pagrūti atslēgties no ikdienas rutīnas, domas klejos par un ap darba lietām. Taču atvasītes un arī mīļotais cilvēks pratīs izsist tevi no šā ritma un pievērst daudz tīkamākām, atmiņā paliekošākām lietām.

DVĪŅI Daudz nedomājot, sakravāsi ceļa somu un dosies nelielā izbraucienā. Saskarsmē ar apkārtējiem ātri radīsi kopīgu valodu. Nebūs nekāds brīnums, ka paplašināsi savu domubiedru loku.

VĒZIS Var rasties domstarpības ar mājiniekiem, it sevišķi, ja runa būs par naudas lietām. Centies savu pozīciju paust pēc iespējas mierīgāk, lielāku akcentu liekot uz pārdomātu argumentāciju.

LAUVA Lai gan plānus šodienai būsi sastādījis jau sen, taču apstākļi var likt pilnībā mainīt cerēto kārtību. Kādam Lauvas zīmes pārstāvim var nākties pievērsties nelieliem mājokļa remonta darbiem.

JAUNAVA Saskarsmē ar otro pusīti viss būs atkarīgs no tavas spējas būt atklātam, emocionāli atraisītam. Ja pamani kādu nepilnību partnerī, nesteidzies par to uzreiz likt manīt, esi diplomātiskāks, iejūtīgāks.

SVARI Neatliec radošo ideju īstenošanu uz vēlāku laiku, jo šobrīd tava fantāzija un enerģiskums būs savā pilnbriedā. Kaislības, kuras piedzīvosi kopdzīvē ar mīļoto, tikai veicinās tavas mākslinieciskās izpausmes.

SKORPIONS Tevī vēl būs daudz enerģijas, kuru labprāt lietosi vai nu saimnieciskajos darbos, vai arī sportojot. Kontaktējoties ar atvasītēm, nekļūsti pārlieku stingrs, prasīgs.

STRĒLNIEKS Pat nedomāsi taupīt naudu tīkamai izklaidei. Un patiesi, būsi gana daudz strādājis, lai tagad varētu izbaudīt tieši to, ko sirds kāro. Arī otrā pusīte, visticamāk, būs noskaņota uz piedzīvojumu viļņa.

MEŽĀZIS Emocionālā ziņā nedaudz sarežģīta diena. Būs grūti izprast savas vēlmes, līdz ar ko veidot saskanīgu komunikāciju ar tuviniekiem. Varbūt ir vērts laiku pavadīt vienatnē, tikt galā ar iekšējām pretrunām.

ŪDENSVĪRS Tevi aizraus viss ar mākslu, dzīves radošo pusi saistītais. Ja vēl spēsi atrast līdzīgi domājošo kompāniju, jutīsies patiesi gandarīts. Mīlas frontē sevi var apliecināt jauns kaislību vilnis.

ZIVIS Ja nezini, kā rīkoties konkrētā gadījumā, droši seko līdzi mājinieku ieteikumiem! Šobrīd nevajadzētu plānot tālus braucienus vai lielākus pirkumus. Labāk koncentrē uzmanību laulības dzīvei, atvasītēm.

SVĒTDIENA

AUNS Tev šobrīd prasīsies mirklis miera un klusuma. Iespējams, vēlēsies pārdomāt pēdējā laika notikumus un savilkt kopsaucējus. Par ļaunu nenāktu izrunāties ar otro pusīti, viņai varētu būt pāris vērtīgi padomi tev.

VĒRSIS Kaut arī pēc dabas esi diezgan apdomīgs, piesardzīgs cilvēks, taču šodien bez liekas filozofēšanas ļausies trakulīgiem pasākumiem. Nav izslēgts, draugu mudināts, pievērsīsies jaunam hobijam.

DVĪŅI Mājinieku izdarības var izraisīt zināmu neizpratni, sašutumu. Taču neķeries uzreiz pie pārmetumiem. Iespējams, ir apstākļi par kuriem tu gluži vienkārši nezini. Šodien nav ieteicams ilgi atrasties pie stūres.

VĒZIS Alksi pēc saturīgām sarunām ar domubiedriem. Lai rastu vajadzīgo personu loku, izmantosi interneta sniegtās iespējas. Attiecībās ar mājiniekiem būsi maigs un iejūtīgs, jo īpaši pret atvasītēm.

LAUVA Droši baudi dzīvi, taču nekrīti galējībās. Jo sevišķi apdomīgam vajadzētu būt ar gastronomiskajām izvirtībām. Saskarsmē ar līdzcilvēkiem būsi pats draudzīguma un humora iemiesojums.

JAUNAVA Ja tevi kas nomāc, nekautrējies izrunāties ar tuvu cilvēku, lūgt viņam morālo atbalstu. Kādam Jaunavas zīmes pārstāvim var rasties nepārvarama vēlme viest pārmaiņas sava mājokļa iekārtojumā.

SVARI Tava nervu sistēma būs nedaudz uzvilkta, kas savukārt var atsaukties uz attiecībām ar apkārtējiem. Pareizāk rīkosies tie Svaru zīmes pārstāvji, kuri dienu nolems pavadīt mājīgās noskaņās.

SKORPIONS Daudz laika veltīsi savas finansiālās nākotnes apcerēšanai. Šodien veiktie secinājumi ļaus daudz skaidrāk saprast, kā panākt materiālo stabilitāti ilgtermiņā, kā prasmīgāk izmantot esošos resursus.

STRĒLNIEKS Nebrīnies, ja saasinās vēlme pabūt vienam, izbaudīt klusu, nesteidzīgu atpūtu. Zvaigznes iesaka izvairīties no trekniem ēdieniem, alkohola un lielāku uzmanību veltīt iekšējā līdzsvara veicināšanai.

MEŽĀZIS Pienākuma apziņa liks vispirms paveikt nepieciešamos saimniecības darbus, mājokļa uzkopšanu, un tikai tad ļauties dzīves baudām. Dienas otrajā pusē tavs noskaņojums var kļūt patiesi draisks.

ŪDENSVĪRS Pavadi dienu nesteidzīgā, pat nedaudz pasīvā garā, tādējādi ļaujot atkopties saviem enerģijas krājumiem. Paklausies relaksējošu mūziku, izbaudi pirts vai masāžas procedūras. Vakarā laicīgi dodies gulēt.

ZIVIS Centīsies būt par labu paraugu savām atvasītēm, un reti kurš varēs sacensties ar tevi labestībā un iejūtībā. Lai diena būtu patiesi piepildīta, vēlamas mērenas fiziskas aktivitātes svaigā gaisā.

Uz augšu