Rīga tapusi par vienu gaumīgu showroom jeb telpu modes jaunumu atspoguļotājiem bagātāka

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: publicitātes

Ar gaumīgu ballīti un Rīgas stila gardēžu klātbūtni atklāts universālveikala Stockmann showroom jeb telpa modes jaunumu atspoguļotājiem, medijiem un stilistiem gan žurnālu satura veidošanai, fotosesiju un tēla veidošanai, gan ekskluzīvu pasākumu un meistarklašu rīkošanai. 

Kā pasākuma laikā uzsvēra mārketinga vadītāja Dace Kokina, modes telpā tiks izcelti gan esošie zīmoli un to sezonālās kolekcijas saskaņā ar aktuālajām tendencēm, gan Stockmann radītie zīmoli sadarbībā ar Skandināvijas dizaineriem, kuru mērķis ir veidot tieši Stockmann tīkla veikaliem aktuālu un ilgtspējīgu modi, ik sezonu piedāvājot jaunas kolekcijas.

Foto: publicitātes

Kā viens no šī brīža inovatīvākajiem u/v Stockmann projektiem tika izcelta igauņu dizaineres Reet Aus jaunākā kolekcija „Reet Aus Recycled”, kuras radīšanā tiek izmantoti videi draudzīgi risinājumi – otrreizējai pārstrādei nodotas novalkātās džinsu auduma drēbes.

Pasākuma ietvaros savu artavu ieguldīja arī TV personība, iedvesmojoša vides un dabas mīļotāja Kristīne Garklāva, sniedzot viesiem iedvesmojošu uzrunu par vides resursu saudzēšanu un iespēju dot otro dzīvi dizainam, kā arī aicinot līdz septembra beigām atstāt nevajadzīgo džinsu apģērbu īpaši izveidotā kastē u/v Stockmann 2.stāvā.

Foto: publicitātes

Par pasākuma centrālo notikumu izvērtās aizraujošs stilistu duelis, kura ietvaros jaunākās modes tendences ieskicēja pazīstamie un iecienītie stila eksperti Aleksandrs Pavlovs un Anita Altmane, ģērbjot populāro modeli Māru Sleju un slavenību vidū atzīto friziermeistaru Kristapu Slakteru-Zvejnieku.

Foto: publicitātes

Savukārt viena no viesu gaidītākajām aktivitātēm bija pasaulslavenā matu produktu un aksesuāru zīmola Balmain Hair Couture un paštonējošo produktu zīmola Vita Liberata prezentācijas šovs, kura ietvaros Balmain Hair Couture treneris Latvijā Gatis Timofejevs viesiem atklāja vairākus pasaules zvaigžņu skaistuma noslēpumus, kas ļauj tām spoži mirdzēt sarkanā paklāja pasākumos, fotosesijās un modes šovos. Modeles, kuru vidū bija arī sabiedrības dāma un mūziķu menedžere Santa Kola un pati pasākuma vadītāja Dagmāra Legante, piedzīvoja pārsteidzošanas vizuālās pārvērtības, acumirklī iegūstot jaunu tēlu ar Balmain Hair Cotoure matu aksesuāriem - pieliekamo poniju un zirgasti.

Foto: publicitātes
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu