"Swedbank" piešķir 2,7 miljonus eiro “Ecolines” autobusu parka atjaunošanai

TVNET | FINANCENET
"Swedbank" piešķir 2,7 miljonus eiro “Ecolines” autobusu parka atjaunošanai
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ieva Lūka / LETA

Ar "Swedbank" finansējumu 2,7 miljonu eiro apmērā, lielākais starptautisko autobusu operators Baltijā “Ecolines”, kā pārstāvis Latvijā ir SIA “Norma-A”, papildina savu autobusu parku - iegādāti četri jauni “MAN” markas autobusi un seši mazlietoti “SETRA” markas autobusi.

“Starptautisko autobusu pārvadājumu tirgus attīstība Baltijas valstīs tiek prognozēta ar pozitīvu attīstības virzienu un "Ecolines" sadarbībā ar "Swedbank" turpina ieguldīt līdzekļus pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā. Pasažierus turpinām nodrošināt ar jaunāko modeļu autobusiem, kas būs aprīkoti ar bezvadu internetu, multimediju ierīcēm, klimata kontroli, bezmaksas kafijas aparātiem un mūsdienīgām labierīcībām,” saka SIA “Norma-A” valdes priekšsēdētājs Andris Podgornijs.

“Esam gandarīti par SIA “Norma-A” neatlaidību noturēt klientu servisu augstā līmenī, nodrošinot pasažieriem mūsdienām nepieciešamo komfortu braucienu laikā gan tuvos, gan tālākos galamērķos. "Swedbank" ar SIA “Norma-A” sadarbojas jau kopš 1998. gada un šo gadu laikā uzņēmums ir būtiski veicinājis savu izaugsmi, kļūstot par vienu no lielākajiem un veiksmīgākajiem Latvijas uzņēmumiem savā nozarē. Latviešu mitoloģijā Ūsiņš ir visu ceļotāju aizbildnis - tas nes veiksmi, svētību un senču gudrību. Šajā notikumā dāvinām Ūsiņa zīmi un "Swedbank" vārdā vēlam drošus un ērtus braucienus arī turpmāk,” uzsver "Swedbank" Uzņēmumu pārvaldes vadītāja Ieva Vīgante.

Kopš 2009. gada "Swedbank" izsniegusi finansējumu SIA “Norma-A” vairāk nekā 13 miljonu eiro apmērā. Patlaban uzņēmuma autobusu parkā ir vairāk nekā 200 autobusi, kas paredzēti komfortabliem un drošiem braucieniem. Visi starptautiskie maršruti tiek veikti ar "Neoplan", MAN vai "Setra" autobusiem, kas pēc Starptautiskās pārvadātāju asociācijas klasifikatora atbilst 4 zvaigznēm.

Pasažieru pārvadātājs ar autobusiem SIA "Norma-A" 2018. gadā strādājis ar konsolidēto apgrozījumu 32,107 miljonu eiro apjomā, savukārt koncerna pārskata gada peļņa pērn bija 1,603 miljoni eiro, liecina "Lursoft" Klientu portfeļa dati.

Salīdzinot ar 2017. gadu, SIA "Norma-A" konsolidētais apgrozījums pagājušajā gadā pieaudzis par 14,2 % jeb 3,982 miljoniem eiro. Uzņēmuma apgrozījuma pieaugums saistīts ar starptautisko autopārvadājumu biļešu pārdošanas apjomu pieaugumu, kā arī ar uzlabojumiem sniegto pakalpojumu kvalitātē, piemēram, aprīkojot autobusus ar bezvadu interneta pieslēgumu, multimediju sistēmām, kā arī uzstādot aprīkojumu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu