C, 21.09.2023.

Nākamgad Rīgā varētu ienākt "Burger King" restorāni

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5
Foto: AP/Scanpix

Igaunijas prāmju satiksmes uzņēmums "Tallink Grupp" 2020.gada pirmajā pusgadā plāno Latvijā atvērt ātrās ēdināšanas ķēdes "Burger King" restorānus, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

"Tallink Grupp" šodien ir ziņojusi biržai par franšīzes tiesību iegādi ātrās ēdināšanas ķēdes "Burger King" attīstībai Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Saskaņā ar līgumu "Tallink Grupp", kas atvēra pirmo peldošo "Burger King" restorānu 2016.gadā, šobrīd papildus iegādājusies franšīzes tiesības "Burger King" ķēdes attīstībai Baltijas valstīs. Kompānija atvērs "Burger King" restorānus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā nākamo gadu laikā, un atbilstoši līgumam katra atvērtā restorāna licences darbības laiks būs 20 gadi.

Pirmos "Burger King" restorānus kompānija plāno atvērt šajā ziemā Tallinā un pirmos restorānus Latvijā un Lietuvā - 2020.gada pirmajā pusgadā. Paplašinot darbību, "Tallink Grupa" radīs gandrīz 800 jaunas darba vietas Baltijas valstīs.

"Mēs esam mērķtiecīgi strādājuši, lai attīstītu "Tallink Grupp" darbību krastā un jūrā, un "Burger King" franšīzes iegāde darbībai Baltijas valstīs ir nākamais svarīgais solis mūsu biznesa darbības attīstīšanai uz sauszemes," norādīja "Tallink Grupp" valdes priekšsēdētājs Pāvo Nogens. 

Viņš pauda, ka uzņēmuma sadarbība ar "Burger King" uz "Tallink" kuģiem ir bijusi veiksmīga, un pauda pārliecību, ka "Burger King" ķēdes restorāni ir tieši tas, ko cilvēki vēlas ātrās ēdināšanas restorānu piedāvājumā Baltijas valstīs. 

"Ar šīs franšīzes iegādi mēs ne tikai piedāvāsim "Burger King" garšas, bet mēs arī sniegsim nozīmīgu ieguldījumu Baltijas valstu ekonomikā, radot simtiem jaunu darba vietu. Mēs arī turpmāk skatīsim iespējas darbības paplašināšanai krastā un jūrā, gan Baltijas jūras reģionā, gan plašāk," teiva Nogens. 

Uzņēmuma akcijas kotē Tallinas fondu biržas oficiālajā sarakstā. Lielākais akcionārs ir Igaunijas investīciju kompānija "Infortar", kam pieder 39% "Tallink Grupp" akciju.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu