Kā sievietēm attiecībās pietrūkst jeb kur slēpjas „Piecdesmit Greja nokrāsas” atslēga?

CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Depositphotos

Ir divas lietas, kurās sievietes vēlas sajust daudz lielāku atbalstu no savu mīļoto vīriešu puses. Ja vīrietis spēj piepildīt šīs divas vajadzības, tad attiecības veidojas daudz veiksmīgāk un abas puses jūtas daudz piepildītākas!

Izrādās, ka sievietes no vīriešiem sagaida aktīvāku iesaistīšanos mājas darbos, kā arī baudu orgasmu veidā.

Pieļauju, ka sievietes nekad nesatrauktos par atbalsta trūkumu, uzkopjot māju, mazgājot traukus, izvadājot bērnus uz pulciņiem, izlīmējot tapetes vai atverot kādu nepadevīgas ievārījuma burkas vāku, ja viņas būtu piesātinātas ar orgasmiskām sajūtām.

Un te tad arī iemesls, kāpēc populārajai grāmatu sērijai „Piecdesmit Greja nokrāsas” izdevās gūt tik lielus panākumus? Grāmatas autore radījusi stāstu, parādot, ka sieviete seksā var būt ne vien devēja, bet arī guvēja.

Grāmatas centrā ir sievietes bauda. Viss ir pakārtots tam, lai viņa izbaudītu savu seksualitāti. Vīrietis ir gatavs darīt visu, lai tikai sieviete sasniegtu vienu virsotni pēc otras.

Gandrīz visi dāmu romāni ietver tādas erotiski elektrizētas ainiņas. Bez tām to pārdošanas skaitļi ne tuvu nebūtu tik labi. Romānu lasītājas iejūtas galvenās varones ādā un savā prātā izdzīvo pāris lappušu garās buduāra sajūtas.

Lasīšanas laikā neliels daudzums attiecīgo hormonu, kuri parasti tiek izstrādāti, esot kopā ar partneri, nonāk arī asinsritē, uzlabojot noskaņojumu un palīdzot ķermenim būt veselākam. Ja dzīvē neizdodas to gūt, tad var atkal doties uz grāmatu veikalu pēc jaunākās lubenes.

Tomēr pie šiem vārdiem vīrieši bieži jautā, tad kāpēc sieviete tik bieži atsaka un nākamais rēķins par elektrību pienāk ātrāk, nekā partnere ļaujas vīrieša apskāvienu aicinājumam. Lielisks jautājums! Par to nākamreiz! Ja arī tev ir kāds aktuāls jautājums, daudzas atbildes atradīsi www.baudaskods.lv.

Jo dzīve ir jābauda!

Uz tikšanos jau pavisam drīz,

Elīna

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu