Aizvadītā nedēļas nogale īpaši laimīga izrādījusies diviem "Latvijas Loto" spēlētājiem

TVNET | FINANCENET
Aizvadītā nedēļas nogale īpaši laimīga izrādījusies diviem "Latvijas Loto" spēlētājiem
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: Diāna Lozko / LETA

Aizvadītā nedēļas nogale atnesusi divus lielus laimestus "Latvijas Loto" spēlētājiem: "SuperBingo" laimēti 231 086,70 eiro, savukārt "Latloto 5 no 35" - 156 876,91 eiro.

Kā portāls TVNET uzzināja "Latvijas Loto", 30. novembra "SuperBingo" TV šovā kāds pagaidām nezināms spēlētājs laimējis "SuperBingo" - naudas laimestu 231 086,70 eiro apmērā.

Laimīgā kvīts ar pieciem spēles variantiem un atzīmi dalībai papildspēlē "Džokers" iegādāta Liepājā, "Narvesen" kioskā Mirdzas Ķempes ielā. Spēlētājs par pirkumu samaksājis 9,00 eiro. "SuperBingo" lielais uzkrājums šogad laimēts pirmo reizi.

Tajā pašā datumā - 30. novembrī grandiozs laimests arī "Latloto 5 no 35" spēlētājam. Atminot piecus skaitļus un papildskaitli, laimēti 156 876,91 eiro. Laimīgā kvīts ar diviem spēles variantiem un atzīmēm dalībai papildspēlēs "Džokers" un "Džokers 7" iegādāta Rīgā, "Latvijas Loto" veikalā Meistaru ielā 19. Par pirkumu tika samaksāti 4,50 eiro.

Laimētājs ir kāds rīdzinieks, kurš 25 gadu garumā ir bijis uzcītīgs "Latloto 5 no 35" spēlētājs, neizlaižot teju nevienu izlozi un tikpat kā nespēlējot citas loterijas. Laimētājs pēc laimesta noformēšanas piebilda, ka prieka vēsti uzņēmis mierīgāk nekā bija iztēlojies. Laimesta tērēšanas plāni vēl tikšot rūpīgi apsvērti.

"Latloto 5 no 35" izlozēs pieci skaitļi šogad atminēti jau otro reizi.

"Latvijas Loto" ir Latvijas nacionālais loteriju uzņēmums, un tā vienīgais īpašnieks ir Latvijas valsts. "Latvijas Loto" sniedz cilvēkiem augstākās klases spēles iespēju sociāli atbildīgā veidā, kur ieguvējs ir ikviens - daļa gūst laimestus, bet visi - jauku izklaidi un apziņu, ka ar viņu līdzdalību tiek finansēti projekti, kas nozīmīgi katram no mums Latvijā. 2018. gadā "Latvijas Loto" nodokļu, nodevu un dividenžu veidā valsts budžetā iemaksāja vairāk nekā 10,6 miljonus eiro.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu