"Swedbank" klientiem pieejams "Apple Pay"

FOTO: AP/Scanpix

"Swedbank" klientiem pieejams "Apple Pay", aģentūrai LETA pavēstīja bankas mediju attiecību vadītājs Jānis Krops.

Viņš norādīja, ka "Apple Pay" var izmantot jebkura privātpersona, kurai ir "Swedbank" izsniegta "MasterCard" bezkontakta karte. Ar "Apple Pay" savā "iPhone" tālrunī, "Apple Watch" viedpulkstenī, "iPad" planšetdatorā vai "Mac" datorā klienti varēs veikt pirkumus veikalos, mobilajās lietotnēs un interneta vietnēs.

Bankā arī atzīmēja, ka "Swedbank" novēro pastāvīgi pieaugošu interesi par dažādiem mobilo maksājumu pakalpojumiem.

"Mēs vēlamies saviem klientiem nodrošināt plašu digitālo un mobilo pakalpojumu klāstu, un "Apple Pay" ir pasaulē jau novērtēts pakalpojums. Esam gandarīti, ka tagad varam paplašināt savu mobilo maksājumu piedāvājumu ar vēl vienu drošu un ērtu alternatīvu, kas mūsu klientiem ikdienas gaitās sniegs lielu pievienoto vērtību," sacīja "Swedbank" Klientu servisa pārvaldes vadītājs Vadims Frolovs.

Izmantojot kredītkarti vai debetkarti ar "Apple Pay", reālais kartes numurs netiek glabāts ne ierīcē, ne "Apple" serveros. Tā vietā tiek piešķirts šifrēts un klienta ierīcē drošā veidā glabāts unikāls ierīces konta numurs. Katrs darījums tiek autorizēts ar vienreizēju unikālu dinamisko drošības kodu. Ar "iPhone" un "Apple Watch" klienti var norēķināties veikalos, restorānos, taksometros, tirdzniecības automātos un daudzviet citur. Katrs "Apple Pay" pirkums tiek autorizēts vien ar skatienu vai pieskārienu, izmantojot "Face ID" vai "Touch ID", vai ierīces paroli.

Pēc aktīvu apmēra "Swedbank" ir lielākā banka Latvijā.

Uz augšu
Back