O, 16.08.2022.

Topošo biroju centru "Origo One" par savu mājvietu izvēlas plaši pazīstami uzņēmumi

TVNET | FINANCENET
Topošo biroju centru "Origo One" par savu mājvietu izvēlas plaši pazīstami uzņēmumi
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Ir sācies noslēdzošais posms “Linstow Center Management” (LCM) paplašinātās tirdzniecības centra “Origo” ēkas būvniecībā, kuras 4. līdz 6. stāvā atradīsies moderns biroju centrs “Origo One”, kas piedāvā funkcionālus un transformējamus A klases birojus.

Nekustamo īpašumu attīstītājs atklāj, ka jaunā biroju centra pirmie nomnieki ir starptautiskā un nacionālā līmenī pazīstami zīmoli nesēji – TVNET, LETA, kā arī uzņēmumi “Narvesen Baltija” un “Hili Properties”.

“Tik nozīmīgu uzņēmumu, kādi ir mūsu pirmie nomnieki, interese un izvēle par labu biroju centram “Origo One” ir labākais tā novērtējuma rādītājs. “LETA” un “TVNET” komandai – vairāk nekā divsimt cilvēkiem - iznomātā platība ir ievērojama - 2000 kvadrātmetru. Nomnieki apzinās A klases biroju ekskluzīvās priekšrocības un tehnoloģiskās iespējas. Lepojamies, ka varam nodrošināt teicamu darba vidi, ko var viegli pielāgot uzņēmuma darba specifikai, turklāt biroju funkcionalitāti papildina arī ēkas ilgtspējības standartu ievērošana. “Origo One” ir piemērota vieta tiem uzņēmumiem, kas novērtē kvalitāti ilgtermiņā, rūpējas par veselīgas darba vides nodrošināšanu darbiniekiem, kā arī par ērtībām, ko apmeklētājiem sniedz biroja novietojums pašā Rīgas centrā,” komentē LCM iznomāšanas un biznesa attīstības direktors Mārcis Budļevskis. 

Jau tagad ir zināms, ka biroju centrā “Origo One” darbību pavisam drīz sāks Latvijas interneta portālu uzturētājs TVNET, nacionālā informācijas aģentūra LETA, mazumtirdzniecības franšīzes tīkla uzņēmums “Narvesen Baltija”, starptautiskais nekustamo īpašumu investīciju uzņēmums “Hili Properties”.

Tāpat sarunas par līguma noslēgšanu norisinās ar pasaulē vadošo nekustamā īpašuma pakalpojumu un investīciju pārvaldīšanas uzņēmumu “Colliers International”. Iznomāšanas darījumu vadību projektā “Origo One” veic ekskluzīvais iznomāšanas aģents - “Colliers International” komanda.

Jau ziņots, ka t/c “Origo” paplašināšanai LCM sācis jaunas ēkas būvniecību blakus esošajā zemesgabalā Satekles ielā 2b, Rīgā. 2020.gada februāra beigās - marta sākumā durvis vērs “Origo” paplašinātā daļa; biznesa centra atklāšana plānota šā gada februārī.

LCM jauno ēku būvē atbilstoši pasaulē vadošās ēku ilgtspējas novērtēšanas metodes BREEAM standartiem, lai tā būtu ilgtspējīga, energoefektīva, apkārtējai videi un darbiniekiem draudzīga. Ēkas pirmajos trīs stāvos būs tirdzniecības centrs, savukārt 4. līdz 6. stāvā 11500m2 platībā atradīsies biznesa centrs “Origo One”.

Līdz ar ēkas paplašināšanos ceļu satiksmes dalībnieku drošībai LCM veic arī Elizabetes un Satekles ielu savienojuma pārbūvi, lai uzlabotu transporta plūsmas drošību un palielinātu komforta līmeni visiem satiksmes dalībniekiem (it īpaši gājējiem un velosipēdistiem) vienā no Rīgas noslogotākajiem ielu savienojumiem. T/c “Origo” rekonstrukcija turpināsies līdz 2020.gada rudenim, tās laikā t/c “Origo” A ēka būs slēgta.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu