Kompānija "Coffee Inn" pievienota "Narvesen Baltija"

LETA
Kompānija "Coffee Inn" pievienota "Narvesen Baltija"
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ieva Čīka / LETA

Noslēdzies reorganizācijas process, kurā kafejnīcu tīkla "Caffeine Roasters" ("Caffeine") īpašniece SIA "Coffee Inn" pievienota mazumtirgotājam SIA "Narvesen Baltija", liecina "Firmas.lv" informācija. 

Reorganizācijas process noslēdzies otrdien, 21.janvārī.

LETA jau ziņoja, ka 2018.gada decembrī Konkurences padome atļāva "Narvesen Baltija" īpašniekam Nīderlandes "Reitan Convenience" iegādāties "Coffee Inn". 

Izvērtējot uzņēmumu sniegto un Konkurences padomes rīcībā esošo informāciju, Konkurences padome secināja, ka apvienošanās rezultātā nemazināsies konkurence un neradīsies un nenostiprināsies dominējošais stāvoklis nevienā no tirgiem Latvijā, kur darbojas apvienošanās dalībnieki. 

Nīderlandes "Reitan Conveniece" kafejnīcu ķēdi "Caffeine" iegādājās no investīciju kompānijas "BaltCap" investīciju fonda "Lithuania SME Fund", kam piederēja 70,5% "Caffeine" akciju, kā arī no Lietuvas "Keturi kambariai", kurai piederēja atlikušie 29,5% akciju.

Minētās kafejnīcu ķēdes iegāde bija daļa no "Reitan Conveniece" stratēģijas nostiprināt "convenience store" jeb mazā formāta veikalu līderpozīcijas Eiropas tirgū.

Kompānija "Coffee Inn" reģistrēta 2010.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2845 eiro. 2018.gadā "Coffee Inn" apgrozījums bija 2,592 miljoni eiro, bet zaudējumi - 54 453 eiro.

Savukārt "Narvesen Baltija" reģistrēta 1997.gadā, un tās pamatkapitāls ir 10,593 miljoni eiro. "Narvesen Baltija" apgrozījums 2018.gadā bija 64,22 miljoni eiro, bet kompānijas peļņa bija 1,579 miljoni eiro.

"Narvesen" iekļauts "Reitan" uzņēmumu grupā, kas pārstāvēta Ziemeļvalstīs un Baltijā ar tādiem zīmoliem kā "Narvesen", "Pressbyrån", "R-kiosk" un "7-Eleven".

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu