P, 28.11.2022.

"Intrum" iegādājas daļu "Danske Bank" kredītportfeļa Latvijā

TVNET | FINANCENET
"Intrum" iegādājas daļu "Danske Bank" kredītportfeļa Latvijā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Paula Čurkste / LETA

"Intrum" un "Danske Bank" Latvijā ir noslēguši darījumu, kā ietvaros "Intrum" iegādājies daļu no "Danske Bank" kredītportfeļa Latvijā.

Kā portāls TVNET uzzināja uzņēmumā "Intrum", kredītportfelis sastāv no nodrošinātām kredītsaistībām, un tajā ietilpst gan kavēti, gan arī nekavēti kredīti. Cesijas rezultātā mainoties kredītu īpašniekam, prasījuma tiesības jau ir nodotas SIA "Intrum Latvia", kas uzsācis darbu ar debitoriem.

Darījuma apjomu un summu puses vienojušās neizpaust.

“Intrum ne tikai apkalpo dažādus uzņēmumus darbā ar to klientiem un debitoriem, bet arī pats aktīvi investē un iegādājas kredītportfeļus. Šajā ziņā esam vieni no aktīvākajiem spēlētājiem Baltijā, un pagājušais gads investīciju apjoma ziņā mums ir bijis viens no sekmīgākajiem pēdējo 10 gadu laikā.

Mums kā starptautiskam un biržā kotētam uzņēmumam ir ļoti strikti iekšējās atbilstības noteikumi, un pirms jebkura kredītportfeļa iegādes veicam rūpīgu un detalizētu aktīvu pārbaudi, tādēļ prieks, ka šis darījums ir noticis,” gandarīta ir Intrum ģenerāldirektore Baltijā Ilva Valeika.

"Danske Bank" Latvijas filiāles lēmums pārdot savus kredītportfeļus saistīts ar bankas lēmumu izbeigt darbību Baltijā.

"Intrum" ir kredītu pārvaldības uzņēmums, kas darbojas 24 Eiropas valstīs un Brazīlijā. "Intrum" grupā strādā vairāk nekā 10 000 darbinieku, kas nodrošina pakalpojumus vairāk nekā 80 000 klientiem visā Eiropā.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu