S, 28.01.2023.

Cīņa pret ballītēm: Airbnb māju saimnieki drīzumā izmantos trokšņu novērošanas sistēmas

TVNET
Cīņa pret ballītēm: Airbnb māju saimnieki drīzumā izmantos trokšņu novērošanas sistēmas
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Airbnb

Lai novērstu potenciālus bojājumus un neļautu viesiem rīkot ballītes bez saimnieku piekrišanas, Airbnb ir izstrādājis īpašas trokšņu un skaņu novērošanas sistēmas. 

Airbnb ir parocīga aplikācija, kas ļauj māju vai dzīvokļu saimniekiem mazliet piepelnīties, izīrējot savu īpašumu, bet tūristiem - pārnakšņot lētāk nekā viesnīcā. Tomēr šim priekam ir arī ēnas puse - daži negodprātīgi īpašnieki var apkrāpt ceļotājus, bet ceļotāji - izdemolēt mājokli, sarīkojot tajā kārtīgu ballīti, ziņo portāls "Vice". 

Tomēr Airbnb mājokļu izīrētājiem drīzumā būs iespēja kontrolēt savu īrnieku uzvedību attālināti.

Uzņēmums piedāvā māju un dzīvokļu īpašniekiem iegādāties īpašas trokšņu novērošanas sistēmas, kuru sākuma cena ir 99 eiro. 

Trokšņu novērošanas sistēmas darbojas visu diennakti - ierīcei uztverot skaļākas skaņas, vairākas balsis, skaļu mūziku, mājas īpašniekam tā atsūtīs paziņojumu par neadekvātu skaņu līmeni telpās.

Savukārt tūristiem satraukumam nav pamata - šīs ierīces neieraksta pašu skaņu, bet tikai mēra tās intensitāti, kas nozīmē, ka šāda veida monitors izīrētajos Airbnb apartamentos neierakstīs sarunas. Tāpat par šādas ierīces esamību īrētajos apartamentos tūristi tiks informēti.

Līdz ar skaņas intensitātes mērīšanu šīs ierīces uzrauga arī temperatūru un kustību telpā, kas arī var kalpot kā ballītes indikators.   

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu