O, 16.08.2022.

Budļevskis atstāj "Linstow" un "Linstow Center Management" valdes

TVNET/LETA
Budļevskis atstāj "Linstow" un "Linstow Center Management" valdes
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Sintija Zandersone / LETA

Tirdzniecības centra "Origo" īpašnieces SIA "Linstow" un tirdzniecību centru "Alfa", "Mols" un "Origo" pārvaldītāja SIA "Linstow Center Management" valdes atstājis to ilggadējais loceklis Mārcis Budļevskis, liecina "Firmas.lv" informācija.

Savukārt viņa vietā valdes locekļa amatā iecelts Jānis Valdmanis. Valdēs darbu turpina Frode Gronvolds un Elvīra Korsakova.

Budļevskis "Linstow" valdē strādāja no 2007.gada, savukārt "Linstow Center Management" valdē no 2009.gada.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, Valdmanis pērn kļuva par valdes locekli Norvēģijas uzņēmuma "Linstow" jaundibinātā kompānijā "Attīstības E75", kas tika veidota ar mērķi nākotnē iegādāties nekustamos īpašumus.

Vienlaikus Budļevskis 26.februārī noslēdza savus valdes locekļa pienākumus "Linstow Center Management" piederošajā uzņēmumā SIA "Dāvanu karte", kā arī AS "Linstow" piederošajos uzņēmumos SIA "Attīstības aģentūra", SIA "Brīvības 382" un SIA "Attīstības ADX".

"Linstow Center Management" pārstāve Ilze Aizsila aģentūrai LETA atklāja, ka arī Budļevskis atstāja arī "Linstow Center Management" iznomāšanas direktora amatu. Šajā amatā stājās Ingrīda Sīpola, kura līdz šim  kompānijā pildījusi Iznomāšanas departamenta direktora vietnieces pienākumus.

Gronvolds pauda pateicību Budļevskim par divdesmit vienu uzņēmumā pavadīto gadu un par viņa ieguldījumu uzņēmuma attīstībā. "Lepojamies, ka Budļevska dziļās zināšanas un interese par nozari, kā arī spēja izmantot bagātīgo pieredzi, ir palīdzējusi mūsu uzņēmumam iegūt vadošās pozīcijas tirgū. Vienlaikus esam gandarīti par to, ka Budļevska vietu ir piekritusi ieņemt Sīpola, kura līdz šim strādājusi iznomāšanas departamentā," viņš sacīja.

Savukārt pats Budļevskis pastāstīja, ka ir izlēmis pieņemt jaunus izaicinājumus, turpinot darbu tirdzniecības centru nozarē Somijā. "Esmu pateicīgs gan sadarbības partneriem, gan kolēģiem par veiksmīgo sadarbību un kopā paveikto šajos gados. Esmu pārliecināts, ka "Linstow Center Management" iznomāšanas direktora amats ir nodots drošās rokās un visi iesāktie darbi tiks veiksmīgi īstenoti," viņš sacīja.

LETA jau ziņoja, ka "Linstow Center Management" 2018.gadā strādāja ar 4,622 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 29,1% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa, salīdzinot ar iepriekšējā gada zaudējumiem, veidoja 793 771 eiro.

"Linstow Center Management" reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1 162 486 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Norvēģijas uzņēmums AS "Linstow". "Linstow" apsaimnieko un attīsta Latvijas tirdzniecības centrus "Alfa", "Origo" un "Mols", kā arī lielāko tirdzniecības centru Igaunijā - "Ülemiste".

Savukārt "Linstow" 2018.gadā strādāja ar 7,03 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa saruka par 23,7% mazāk un bija 7,863 miljoni eiro.

Kompānija reģistrēta 1996.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 7,205 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Norvēģijas uzņēmums AS "Linstow".

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu