Sv, 4.06.2023.

Īres dzīvoklis - parodija: Sidnejā īres tirgū nonācis dzīvoklis ar tualeti virtuvē

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5
Foto: twitter

Pandēmija mūsu dzīvēs ir ieviesusi dažnedažādas korekcijas, tostarp arī nekustamo īpašumu tirgū. Patlaban nekustamo īpašumu sludinājumus pārpludina īres dzīvokļi, kādreizējie AirBnb apartamenti, kuri katrs izceļas ar kādu savdabīgu niansi. Taču kāds īres dzīvoklis Sidnejā dzīvokļu meklētājiem licis nopietni saraukt uzacis.  

Pirms vīrusa izplatības, pētot īres sludinājumus, atlika vien izmisumā dvest, bet šodien, neraugoties uz skaudro situāciju visapkārt, īres dzīvokļi ir pieejami kā kleitas apģērbu veikalos. Turklāt – par adekvātām cenām. Šāda situācija ir novērojama ne tikai Latvijā, bet arī citviet pasaulē.

Koronavīrusa Covid-19 pandēmijas ietekmē Austrālijas īres dzīvokļu cenu kritums dažbrīd sasniedz pat 85% - dzīvokļu īrnieki, zaudējot darbu, masveidā lauž līgumus un mājvietu rod pie vecākiem vai radiem, kādēļ dzīvokļu saimnieki ir spiesti dzīvokļus izīrēt par samērā niecīgām summām, vēsta ziņu portāls “The Guardian”.

Kāds no Sidnejas daudzajiem īres dzīvokļu piedāvājumiem patiesi šokējis dzīvokļu meklētājus – studio tipa dzīvoklis izceļas ar stikla tualeti taisni pretī virtuves plītij. Stikla sienas neparastajai tualetei ir izvēlētas daļēji matētas, kas nozīmē, ka labierīcību apmeklējums būs redzams visiem, kas atradīsies virtuvē. Dzīvoklis atrodas prestižā Sidnejas rajonā un maksā 380 Austrālijas dolārus nedēļā. 

 Šis savdabīgais dzīvoklis ir raisījis melna humora pilnas diskusijas interneta vietnē “Twitter”. Portāla lietotāji iesaka dzīvoklī ievākties pārim, kas jau ir gadiem apraduši viens ar otru, bet citi apgalvo, ka dzīvoklis ir iekārtots pārāk konservatīvā manierē – sienas būtu jālikvidē, lai būtu iespējams veikt vairākus darbus vienlaicīgi.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu