P, 29.05.2023.

"UniPark" stāvvietu tīkls turpmāk darbosies ar "EuroPark" zīmolu

TVNET | FINANCENET
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ieva Čīka / LETA

Noslēdzoties “EuroPark Latvia” un "UniPark" autostāvvietu pārvaldītāja SIA “Stova” apvienošanās procesam, visas "UniPark" autostāvvietas Rīgā no 1.jūnija darbojas ar "EuroPark" zīmolu, portāls TVNET uzzināja uzņēmumā.

Līdz ar apvienošanās procesu "EuroPark" apsaimniekoto objektu skaits Rīgā sasniedzis 95 autostāvvietas, rīdziniekiem un pilsētas viesiem nodrošinot vietas kopumā vairāk nekā 10 000 automašīnām. "UniPark" līdz šim Rīgā apsaimniekoja daudzstāvu autostāvvietas Prāgas ielā 2 un Lielgabalu ielā 4, autostāvvietas pie tirdzniecības centriem “Olimpia” un “Rimi”, Mūkusalas Biznesa centra autostāvvietu, kā arī virkni citu, kopumā 11 objektu Rīgā un tās apkārtnē.

"UniPark" autostāvvietu līdzšinējie lietotāji aicināti turpmāk pakalpojuma apmaksai izmantot vienoto "EuroPark" mobilo norēķinu lietotni, ar kuras palīdzību samaksu var veikt ne tikai "EuroPark" un Rīgas pašvaldības autostāvvietās, bet arī autostāvvietās Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Savukārt “UniPark” ilgtermiņa līgumu īpašnieki ar jautājumiem par līgumu pārslēgšanu vai piekļuvi pašapkalpošanās portālam aicināti interesēties EuroPark operatoru centrā (67324508), kas darbojas 24 stundas diennaktī.

“EuroPark un UniPark autostāvvietu tīkla apvienošanās ir būtisks solis pretī vēl lielākai mūsu autostāvvietu klientu ērtībai. Savukārt “EuroPark App” ļauj ar vienu norēķinu lietotni ērti un droši veikt apmaksu ne vien autostāvvietās Latvijā, bet arī ceļojot uz kaimiņvalstīm Lietuvu, Igauniju un Poliju,” norāda „EuroPark Latvia” valdes loceklis Mārtiņš Meisītis.

UniPark jaunos stāvvietu zonu aktivizēšanas kodus var ērti aplūkot gan mobilajā lietotnē, gan EuroPark autostāvvietu kartē vietnē. Mobilā lietotne “EuroPark App” jebkuram interesentam pieejama lejupielādei Google Play un App Store veikalos. “EuroPark App” var piesaistīt jebkuru VISA un MasterCard maksājumu karti. Papildu drošību mobilajā lietotnē nodrošina iespēja uzstādīt PIN kodu vai izmantot biometrijas datu autentifikāciju, kas pasargā no nejaušas stāvvietas aktivizēšanas nenobloķēta ekrāna vai bērnu rotaļu laikā. “EuroPark App” paredz piesaisti ne tikai Latvijas, bet arī ārvalstu mobilo sakaru operatoru nodrošinātiem telefona numuriem, kas to padara īpaši ērtu lietošanai arī citu valstu pilsoņiem un tūristiem.

SIA “EuroPark Latvia” autostāvvietu pakalpojumus Rīgā piedāvā jau kopš 2001. gada. Kopš 2019.gada maija par autostāvvietu apsaimniekotāja “EuroPark Latvia” īpašnieku kļuva Lietuvas investoriem piederošā kompānija SIA “Stova”, kura nodrošina autostāvvietu un to apsaimniekošanas pakalpojumus arī Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Pēc reorganizācijas procesa pabeigšanas SIA "Stova" beigs pastāvēt, savukārt par SIA "EuroPark Latvia" tiešo īpašnieku kļūs Lietuvā reģistrēts uzņēmums "Parkdema".

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu