Slepenais baltais pop-up pikniks šovasar notiks

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Foto: Foto autors: Artūrs Martinovs

Šodien sākas vietu rezervācija uz balto pop-up pikniku “L’elegante Pop-Up Picnic”, kas notiks 23. jūlijā. Šajā vasarā pikniks ir īpaši gaidīts, jo ir viens no nedaudzajiem pasākumiem, kurš šovasar norisināsies.

“Esam patiesi priecīgi, ka pasākuma formāts un apjoms ļauj to realizēt arī šajā, kultūras un pasākumu nozarei sarežģītajā periodā,” saka pasākuma producente Gunta Skalberga. “Šis laiks mums visiem īpaši ir ļāvis apzināties, cik daudz prieka spēj sniegt tikšanās klātienē, kopā būšana un draudzība.”

Lai arī piknika vieta tiek turēta slepenībā, organizatori atklāj, ka šovasar tas notiks, iespējams, vispārsteidzošākajā vietā - tepat tuvajā Pierīgā. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja sajusties kā Eiropas dienvidos, neizbraucot no Latvijas. Plašā teritorija ļaus nodrošināt nepieciešamos drošības un distancēšanās pasākumus. Viesi vakara gaitā varēs baudīt dzīvo mūziku, vairākas deju zonas un daudzus citus pārsteigumus.

Baltā pop-up piknika koncepts ik gadu ir nemainīgs. Intriga par slepenā piknika norises vietu tiek saglabāta līdz pēdējam brīdim. Tikai pasākuma dienā vakariņu dalībnieki uzzina, kur tiem jāierodas, tērptiem eleganti baltā, līdzi ņemot uzkodas un visu nepieciešamo skaistam galda klājumam, lai kopīgi radītu svētkus. Vakars tiek pavadīts īpaši pozitīvā atmosfērā, izbaudot mirkļa burvību un prieku, ko sniedz elegantas, nesteidzīgas vakariņas kopā ar seniem un jauniegūtiem draugiem. Baltajām pop-up vakariņām „L’elegante Pop–Up Picnic” var pieteikties ikviens interesents, kurš ir gatavs piedzīvojumam un tā īpašajiem nosacījumiem (detalizētāka informācija atrodama www.popuppicnic.lv). Taču jāņem vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, tādēļ tiem, kuri vēlas piedalīties, nevajadzētu vilcināties ar pieteikšanos.

Baltās pop-up piknika vakariņas aizsākās 2015. gadā ar mērķi radīt īpašu notikumu, kas motivētu draugus un ģimenes locekļus straujajā dzīves ritmā satikties, lai uz brīdi aizmirstu par mūžīgo steigu un kopīgi izbaudītu vienkāršas lietas, kas priecē ikvienu, – nesteidzīgas sarunas un kopā būšanu, baudot ģimeni un draugus vienojošas vakariņas neierastā vietā. Šī skaistais notikums ir kļuvis par īpašu un gaidītu vasaras tradīciju.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu