Septembrī notiks iniciatīva "Ierēdnis ēno uzņēmēju"

FOTO: Pixabay

Latvijā šogad 16.septembrī otro reizi notiks iniciatīva "Ierēdnis ēno uzņēmēju", aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā.

Iniciatīva ļauj ierēdnim iepazīties ar uzņēmēja ikdienu, izprast izaicinājumus, apmainīties ar pieredzi starp publisko un privāto sektoru, kā arī novērtēt iestādes veidotā regulējuma piemērošanu praksē.

Savukārt uzņēmējam tiek nodrošināta iespēja pieteikt ideju vai problēmjautājumu un nepastarpināti piedalīties tā risināšanā sadarbībā ar atbildīgo valsts pārvaldes darbinieku.

Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Edmunds Valantis norādīja, ka iniciatīva "Ierēdnis ēno uzņēmēju" ir vērsta uz komersantu vajadzību izprašanu un savstarpējās komunikācijas attīstību. Valsts pārvaldes darbiniekiem ir būtiski iepazīt reālo dzīvi uzņēmumos un apzināt izaicinājumus, ar kuriem ikdienā saskaras uzņēmēji.

"Aicinu valsts pārvaldes darbiniekus izmantot šo iespēju, piedalīties iniciatīvā un ielūkoties uzņēmēju ikdienā, savukārt uzņēmējus - iepazīstināt valsts pārvaldi ar aktuālajiem problēmjautājumiem, kā arī kopīgi meklēt risinājumus gan problēmām, gan jaunām idejām un atbalsta veidiem," pauda Valantis.

Šobrīd dalībai iniciatīvā var pieteikties valsts pārvaldes darbinieki, savukārt no 27.jūlija līdz 7.augustam dalībai iniciatīvā varēs pieteikties uzņēmēji.

Iniciatīva notiek sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK), Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK), Latvijas Biznesa savienību un "Junior Achievement Latvia".

Uz augšu