Divu mikroautobusu sadursmē Kārsavas novadā cietuši pieci cilvēki

Ilustratīvs attēls

FOTO: Lucian Alexe/Unsplash

Pirmdien divu mikroautobusu sadursmē Kārsavas novadā cietuši pieci cilvēki, liecina operatīvo dienestu sniegtā  sniegtā informācija.

Pirmdien plkst.17.43 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) saņemts izsaukums uz Kārsavas novadu, kur ceļa posmā Viļaka - Kārsava bija notikusi divu mikroautobusu sadursme. Dienesta ierašanās laikā cietušie jau atradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu aprūpē.

Ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu. Plkst.20.18 notikums likvidēts.

Policijas pārstāve Lāsma Kursīte atklāja, ka negadījums noticis Kārsavas novada Salnavas pagasta Bļašu ciemā, kur notika sadursme starp diviem "Volkswagen Transporter". Negadījumā cietuši gan abi - 1970. un 1967. gadā dzimuši - vadītāji, gan pasažieri - 1959., 1958., un 1985.gadā dzimuši vīrieši. Cietušie nogādāti tuvākajā medicīnas iestādē.

Par šo faktu ir sākts kriminālprocess un tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Bet šonakt plkst.00.58 VUGD saņēma izsaukumu uz Preiļiem, kur avarēja vieglā automašīna un uz ceļa braucamās daļas bija izlijusi degviela un eļļa. Ar vinčas palīdzību ugunsdzēsēji glābēji vieglo automašīnu apgāza uz riteņiem, izmantojot aprīkojumu un absorbentu, sakārtoja brauktuvi.

Plkst.02.12 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Policijas apkopotā informācija liecina, ka aizvadītajā diennaktī divos negadījumos Latgalē cietuši kopumā septiņi cilvēki.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietis 21 un gājis bojā viens cilvēks.

Uz augšu
Back