Rīga Plaza pēc rekonstrukcijas atklāj Latvijā lielāko ēdināšanas zonu

FOTO: Publicitātes foto

Modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” pēc rekonstrukcijas atklāta jaunā ēdināšanas zona – “Food Plaza”, portāls TVNET uzzināja "Rīga Plaza". 

Tās izveidē ieguldīts pusmiljons eiro, un tā ir lielākā šāda veida ēdināšanas zona Latvijā, ar 1500 kvadrātmetru platību un iespēju vienlaikus uzņemt vairāk nekā 400 apmeklētāju.

““Rīga Plaza” šobrīd ir lielu pozitīvu pārmaiņu posmā, un “Food Plaza” ir viens no pirmajiem jaunumiem, ar ko iepazīstinām mūsu apmeklētājus. Šobrīd tas ir ne tikai lielākais, bet arī modernākais “food court” (ēdināšanas zonas) koncepts Latvijā. “Food Plaza” piedāvājums veidots tā, lai būtu saistošs strauji augošās Mūkusalas ielas apkārtnes biroju centru darbiniekiem kā pusdienošanas vieta un arī kā plašākais un daudzveidīgākais vakariņu un brīvdienu ēdināšanas piedāvājums ģimenēm Pārdaugavā,” norāda “CBRE Baltics” aktīvu pārvaldes direktore Iveta Priedīte.

“Jaunākās tendences viesmīlībā ir piedāvāt apmeklētajiem maksimāli plašas un personalizētas izvēles iespējas, jo vienlaikus jāprot piedāvāt gan sātīgs, gan veselīgs, gan veģetāriešiem/vegāniem piemērots uzturs. “Food Plaza” to varēs nodrošināt. Te var ierasties gan liela ģimene, gan biroja darbinieku kolektīvs. Katrs var izvēlēties savu restorānu un ēdienu, bet pusdienot kopā pie viena galdiņa, līdz ar to nebūs jāstrīdas, kurā restorānā šodien pusdienot,” tā Priedīte.

Food Plaza 1500 kvadrātmetru plašajā teritorijā daudzveidīgu ēdienu klāstu piedāvās deviņi atšķirīgi ēdinātāji: veģetāros ēdienus “Lassi”, Āzijas virtuvi “Asia Express”, mājas virtuvi bistro “Pipars”, austrumnieciskos kebabus “Kebabs Fix”, ātrās uzkodas “Chicks & Chips”, “street food” ēdienus “Street Food Points”, uzbeku tradicionālo virtuvi “My Plov”, zupas un kokteiļus “Tikai Karotes”, bet augstākās kvalitātes saldējumus “Baskin Robbins”. Rekonstruētā ēdināšanas zona atrodas tirdzniecības centra 2. stāvā un ir daļa no centrā pieejamā restorānu un kafejnīcu piedāvājuma.

Tirdzniecības centra apmeklētājiem turpmāk būs pieejams arī dzeramais ūdens bez maksas, jo ēdināšanas zonā uzstādīta arī energoefektīva un inovatīva dzeramā ūdens iekārta COOL TOUCH, kur apmeklētāji var uzpildīt dzeramo ūdeni arī līdzpaņemtajās ūdens pudelēs.

Visas “Food Plaza” esošās mēbeles ir ražotas Baltijā, un lielākā daļa no tām izgatavotas pēc īpaša pasūtījuma. Interjera dizainu radījis uzņēmums Performa sadarbībā ar arhitektu Valēriju Starkovski. Telpas apgaismojumam izvēlēti LED apgaismojuma risinājumi. Rūpējoties par “Food Plaza” apmeklētāju drošību, ēdināšanas zonā uzstādīts Latvijas uzņēmumā “Disinfeq” ražots ekskluzīva dizaina bezkontakta roku dezinfekcijas stends.

“Food Plaza” atklāšanas svētki notiks 29. augustā. Plkst. 12:00 līdz 15:30 tirdzniecības centra apmeklētāji tiek aicināti svinēt “Food Plaza” atklāšanas svētkus “Rīga Plaza gatavo labāk” kopā ar sabiedrībā pazīstamām personībām. Paredzētas īpašas aktivitātes bērniem un ģimenēm, kā arī konkursi ar iespēju laimēt vērtīgas balvas no "Rīga Plaza". Pasākumu vadīs dziedātājs un raidījumu vadītājs Roberto Meloni.

Jāpiebilst, ka šobrīd ēdināšanas zonas iekārtojums ir pielāgots epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 izplatības mazināšanai

Uz augšu
Back