Skolēni, kuri padarīs skolotāja dzīvi par elli...

Egoiste
Skolēni, kuri padarīs skolotāja dzīvi par elli...
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
Foto: unsplash.com

Bērns skolā uzvedas kā īsts bandīts, noved skolotājus līdz nervu sabrukumam? Varbūt viņš ir dzimis zem viena no šiem zvaigznājiem, vēsta portāls "Krasotka".

Aktīvais Auns

It kā mazajā Aunā būtu uzstādīta bezgalīga baterija. Bērns nevar izturēt minūti mierīgi bez kustībām. Tieši šīs zīmes pārstāvji kļūst par reāliem draudiem skolotājiem. Viņi pastāvīgi nāk klajā ar arvien jaunām izklaides idejām un var pat savainot skolotāju, lai tikai izklaidētos.

Čukstošie Dvīņi

Dvīņi runā bezgalīgi: starpbrīža laikā, pusdienu un nodarbību laikā. Ja Dvīņi pēkšņi kļuvuši klusi un skolotājs jau nopriecājies, drīz vajadzētu gaidīt īstu vētru. Vienkārši drīz viņš izdomās kaut ko jaunu, un jums jau vajag sagatavot sev dažus nomierinošus pilienus.

Lepnā Lauva

Lauvas ir dzimuši līderi. No viņiem skolotājs var gaidīt daudz nepatikšanu tikai tāpēc, ka Lauva uzskata par iespējamu to atļauties. Tomēr izskaust Lauvas tieksmi uz huligānismu ir viegli. Viņš kāro pēc uzslavām un darīs visu iespējamo, lai sev nodrošinātu labākā no labākajiem titulu.

Iznīcinošais Skorpions

Ja pēkšņi Skorpions paskatās uz skolotāju ar augstprātīgu smaidu sejā, negaidiet neko labu. Šīs zīmes pārstāvji ir īsti apokalipses sludinātāji. Tikai visizturīgākie skolotāji varēs izturēt viņa nebeidzamās spēlītes.

Strēlnieks "Es gribu zināt visu"

Šīs zīmes pārstāvji pat visneatlaidīgākos skolotājus nosūtīs pie psihoterapeita. Trokšņains, neapdomīgs un bezgala ziņkārīgs Strēlnieks tikai dažu minūšu laikā ikvienu novedīs pirmsinfarkta stāvoklī. Ar saviem neatrisināmajiem uzdevumiem viņi uzreiz samazina skolotāja autoritāti klasē. 

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu