Kādas sejas maskas izvēlas sabiedrības dāmas?

FOTO: publicitātes

Ar mākslinieces Elitas Patmalnieces trauku kolekcijas prezentāciju atklāj Ziemassvētku tirdziņu. Publika pasākumu apmeklēja, ievērojot visus drošības pasākumus. Kādas maskas izvēlas sabiedrības dāmas?

Universālveikalā Stockmann atklāts tradicionālais, klientu iecienītais Ziemassvētku tirdziņš, kurā pieejami dekori, trauki, tekstils un piederumi svētku noskaņas radīšanai mājās.

Tirdziņš atklāts ar mākslinieces Elitas Patmalnieces trauku kolekcijas prezentāciju un ziedu dizainera un interjera dekoratora ilggadējā zīmola Shishi pārstāvja svētku dekorējumu un galdu klājumu tendenču meistarklasi.  Namamātes lomu uzņēmās TV raidījumu vadītāja Lelde Ceriņa.

FOTO: publicitātes
FOTO: publicitātes

Ievērojot visus drošības pasākumus, pasākumu apmeklēja pazīstamas personas, kā māksliniece Ieva Bondare, radio personība Ieva Brante, TV diktore Ramona Salmiņa, kulināre Signe Meirāne, dizaineres Diāna Šipkovska-Romane un Jekaterina Korola, stiliste Dace Krieviņa-Bahmane, kā arī virkne dzīvesstila blogeru un mediju pārstāvju, kuri ar prieku noskaidroja aktuālās dekorēšanas un noformēšanas tendences svētku radīšanai mājās.

Ziemassvētku tirdziņš 

Uz augšu
Back