"Tallink" pasažieru skaits starp Rīgu un Stokholmu oktobrī krities par 98,9%

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Zane Bitere/LETA

Igaunijas prāmju operators "Tallink Grupp" šā gada oktobrī maršrutā starp Rīgu un Stokholmu pārvadājis 721 pasažieri, kas ir par 98,9% mazāk nekā attiecīgajā mēnesī pērn, liecina kompānijas paziņojums Tallinas biržai.

Kopumā ar kompānijas prāmjiem pagājušajā mēnesī pārvadāto pasažieru skaits bijis 162 311, kas ir par 79,7% mazāk nekā pirms gada.

Pārvadāto pasažieru skaits prāmju reisos starp Igauniju un Somiju, salīdzinot ar pagājušā gada oktobri, samazinājies par 73,6% līdz 110 063 cilvēkiem. Savukārt pārvadājumos starp Somiju un Zviedriju «Tallink» pakalpojumus oktobrī izmantojuši 47 979 pasažieri, kas ir par 80,3% mazāk nekā 2019.gada desmitajā mēnesī, bet starp Igauniju un Zviedriju pārvadāto pasažieru skaits oktobrī gada izteiksmē sarucis par 95,2% un bijis 3548 cilvēki.

«Tallink» pārvadāto kravu apmērs oktobrī salīdzinājumā ar šo mēnesi pirms gada samazinājies par 18,7% - līdz 27 794 kravas vienībām, bet pārvadāto pasažieru transportlīdzekļu skaits sarucis par 46,2% - līdz 46 524 spēkratiem.

Pārvadāto pasažieru skaits būtiski samazinājies koronavīrusa pandēmijas dēļ.

Satiksmi starp Rīgu un Stokholmu «Tallink Grupp» sāka 2006.gadā.

Pandēmijas dēļ martā pārtrauktos regulārus reisus starp Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētām prāmju operators vēl nav atsācis, tiek veikti tikai speciālie reisi.

Uzņēmuma akcijas kotē Tallinas fondu biržas oficiālajā sarakstā. Lielākais akcionārs ir Igaunijas investīciju kompānija «Infortar», kam pieder 39% «Tallink Grupp» akciju.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu