"Karavela" attīstībā plāno ieguldīt 16 miljonus eiro

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Pamatojoties uz labiem finanšu rādītājiem 2019.gadā un 2020.gadā, zivju pārstrādes uzņēmums "Karavela" plāno ieguldīt 16 miljonus eiro uzņēmuma konkurētspējas stiprināšanai un nākotnes projektu attīstības sekmēšanai periodā līdz 2023.gadam, informēja uzņēmumā.

 

"Karavela" vadītājs Andris Bite norādīja: lai arī nākamajā gadā būs daudz dažādu izaicinājumu, pēdējo divu gadu uzņēmuma labie finanšu rādītāji rada pārliecību, ka ir laiks sākt ieguldīt gan uzņēmuma infrastruktūras atjaunošanā, gan arī realizēt jaunos projektus, pie kuriem strādāts pēdējos divus gadus. Nākamajā periodā būs ļoti intensīvi jāstrādā, lai spētu īstenot uzstādītos investīciju mērķus laikus un sasniegtu apgrozījuma pieaugumu līdz 100 miljoniem eiro gadā nākošo piecu gadu laikā, tomēr kompānija ir pārliecināta par saviem jaunajiem projektiem.

“Oktobrī mēs noorganizējām savu pirmo starptautisko attālināto izstādi “See all in Riga”, kā arī vebināru saviem klientiem, kas bija nozīmīgs notikums, jo šīs izstādes laikā guvām pārliecību, ka jaunie projekti, pie kuriem esam strādājuši pēdējos gadus, ir aktuāli un ļoti interesanti mūsu klientiem visā pasaulē. Šiem jaunajiem projektiem tuvākajā nākotnē vajadzētu būtiski kāpināt uzņēmuma apgrozījumu un peļņu,” jauno investīciju plānu vērtēja kompānijas mārketinga direktors Jānis Endele.

"Karvela" pārstāvji pauda, ka kompānija 2020.gada pirmajos deviņos mēnešos sasniegusi 49,5 miljonu eiro apgrozījumu.

LETA jau ziņoja, ka 2019.gadā "Karavela" strādāja ar 51,691 miljona eiro apgrozījumu un 5,077 miljonu eiro peļņu. Kompānija "Karavela" ir reģistrēta 2001.gadā, un tā ir viens no lielākajiem zivju apstrādes uzņēmumiem Eiropā. Kompānijas pamatkapitāls ir 2,499 eiro. "Karavela" īpašnieki ir Andris Bite (24%), Jānis Endele (20%) un Jānis Bite (56%).

Uz augšu
Back