Tiks paziņoti Latvijas vērtīgākie uzņēmumi

TVNET/LETA
Tiks paziņoti Latvijas vērtīgākie uzņēmumi
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Shutterstock

Šodien paziņos Baltijas un arī Latvijas vērtīgākos uzņēmumus, pavēstīja biržas "Nasdaq Riga" korporatīvās komunikācijas vadītāja Dace Bulte.

 

Tiešraides preses konference notiks plkst.9.15 un būs pieejama aģentūras LETA un "Delfi" mājaslapās. Preses konferencē piedalīsies "Nasdaq Riga" valdes priekšsēdētāja Daiga Auziņa-Melalksne un "Prudentia" valdes priekšsēdētājs Kārlis Krastiņš.

Tāpat pasākumā Krastiņš sniegs pārskatu un galvenos secinājumus par uzņēmumu vērtības dinamiku un tendencēm, ieskicējot arī Latvijas un Igaunijas vērtīgāko uzņēmumu salīdzinājumu, bet Auziņa-Melalksne skaidros šogad pārskatītos un ieviestos "Top101" uzņēmumu korporatīvās pārvaldības vērtēšanas kritērijus atbilstoši labas pārvaldības tendencēm pasaulē.

Topa metodoloģijas ietvaros katra uzņēmuma vērtība tiek noteikta, izmantojot salīdzinošo biržas reizinātāju metodi, ko vērtē "Prudentia" speciālisti, papildinot to ar publiski pieejamo informāciju par uzņēmumu pārvaldību un atklātību pret sabiedrību, ko savukārt vērtē "Nasdaq Riga" speciālisti. Pārvaldības vērtējuma ietekme uz uzņēmuma vērtību "Top101" ir 20% robežās.

Pēc preses konferences plkst.13 notiks "Top101" diskusija, kurā runās par digitālo transformāciju - izaicinājumiem un iespējām Baltijā, ko paver tehnoloģiskie sasniegumi, kā veicināt sieviešu pārstāvību tehnoloģiju uzņēmumos un kā digitalizāciju pārvērst reālā biznesa vērtībā. Diskusija notiks tiešsaistē "Zoom" platformā.

Vērtīgāko uzņēmumu tops sniedz iespēju uzņēmējiem, nozares ekspertiem un sabiedrībai kopumā iegūt ieskatu par Latvijas un Igaunijas uzņēmumu izaugsmi, korporatīvās pārvaldības principu ievērošanu, attīstību un konkurētspēju.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu