Virtuālajā “Laimas” namiņā vēl 428 bērnu sapņi gaida piepildījumu

FOTO: Publicitātes foto

Pirmajās divās darbības nedēļās “Laimas” labdarības namiņš virtuāli apmeklēts vairāk nekā 7 000 reižu. Virtuālajā namiņā viesojies arī Latvijas Valsts prezidents Egils Levits ar kundzi Andru Leviti, Anna Rozīte, Sanda Dejus un citas sabiedrībā pazīstamas personas. Kopumā līdz šim brī-dim 365 bērnu vēlmes jau ir piepildītas, 428 kartītes atrodas pie saviem labdariem un tuvākajā laikā tiks īstenotas, savukārt vēl 428 bērnu sapņi gaida atbalstu.

“Orkla Latvija” komunikācijas direktore Lineta Mikša uzsver:

“Esam no sirds pateicīgi ikvienam, kurš arī šogad atbalsta un palīdz “Laimas” labdarības namiņā piepildīt bērnu sapņus par Ziemassvētku brī-numu. Ceram, ka šī ziņa sasniegs ikvienu, kurš jau ir iesaistījies projektā, kā arī ikvienu, kurš vēl plāno un vēlas radīt prieku tiem, kuriem nepieciešams mūsu atbalsts. Ik gadu “Laimas” labdarības namiņa aicināju-mam atsaucas ne tikai labdari individuāli, bet arī ģimenes, draugu kompānijas, darba kolektīvi, kuri vie-nojas kopīgam labestības darbam, sarūpējot kādu no lielākajām Ziemassvētku dāvanām, piemēram, velo-sipēdu vai datoru. Piepildīsim sapni par svētku brīnumu kopā!”

Arī šogad bērnu zīmētajās kartītēs minētās vēlmes ir ļoti daudzveidīgas – apģērbs, rotaļlietas, segas un spilveni, skolai nepieciešamas lietas, mūzikas instrumenti un daudz kas cits kvalitatīvai brīvā laika pa-vadīšanai un talantu attīstīšanai. Papildus tam bērni šogad vairāk kā citus gadus lūdz arī datorus, kas nepieciešami attālināto mācību apguvei. Tehnoloģijām (datoriem, mobilajiem tālruņiem), lielajam sporta inventāram un mūzikas instrumentiem nav jābūt pilnībā jauniem, bet tiem ir jābūt teicamā darba kārtībā.

Kā jau ziņots iepriekš, 2020. gada 20. novembrī virtuāli durvis vēris “Laimas” labdarības namiņš, aicinot sagādāt prieku un radīt Ziemassvētku brīnumu vairāk nekā 1 200 bērniem no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem no 11 Latvijas pilsētām un novadiem.

Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, pirmās bērnu veidotās kartītes no virtuālā “Laimas” labdarības namiņa izvēlējās Valsts prezidents Egils Levits ar kundzi Andru Leviti.

Ikviens atbalstītājs var apmeklēt “Laimas” labdarības namiņu virtuāli no 20. novembra līdz 20. decembrim projekta mājaslapā www.laimasnamins.lv. Virtuālajā namiņā ir iespēja iepazīties ar visām bērnu gatavotajām kartītēm un vēlmēm, kā arī ērti izvēlēties sev sirdij tuvākās, kuras ir vēlme un iespējas pie-pildīt. Kad kartīte izvēlēta un dāvana sarūpēta, aicinām aizpildīt piegādes formu projekta mājaslapā www.laimasnamins.lv. Ikviens dāvanu varēs ērti nodot tuvākajā “DPD” paku skapī vai bodē (kādā no 222 “Pick up” punktiem visā Latvijā) vai lielākas dāvanas nosūtīt ar ”DPD” kurjeru bez maksas.

Uz augšu
Back