Kad labāk precēties 2021. gadā? Ceļvedis katrai horoskopa zīmei

FOTO: shutterstock.com

Vērsis, kas ir 2021. gada simbols, ir konservatīvs dzīvnieks un novērtē stabilas attiecības, tāpēc pārim pirms gredzenu mīšanas ir jāpārliecinās, ka viņu nodomi ir nopietni. Astrologi piedāvā iepazīties ar katrai Zodiaka zīmei vēlamāko laulību laiku, vēsta portāls "5-TV".

Pavasaris

Šajā gadalaikā Zivis, Jaunavas, Dvīņi un Strēlnieki veiksmīgāk var iestūrēt laulības ostā. Šīs zīmes spēs ātri attīstīt attiecības. Ja viņi vēlas precēties, viņiem vajadzētu būt nedaudz neatlaidīgākiem nekā parasti: dažreiz ir lietderīgi nostādīt partneri izvēles priekšā - vai nu jā, vai nē.

Vasara

Vēzis, Vērsis, Mežāzis un Ūdensvīrs - šo zīmju pārstāvju jūtas vasarā burtiski pārveidosies. Viņi varēs izjust romantiku un izdzīvot konfekšu - puķu pušķu periodu, kas bija attiecību sākumā. Šajā laikā ir lietderīgi legalizēt attiecības.

Rudens

Rudenī būs ļoti paveicies Lauvai, Dvīņiem, Skorpionam un Strēlniekam. Viņiem jābūt pacietīgiem, jāizrāda uzticība un izturība - un tad mīļais cilvēks būs uz mūžu jūsu.

Ziema

Gada beigās Vērsim, Zivīm, Vēzim un Aunam noteikti paveiksies! Šīm Zodiaka zīmēm 2021. gadā būs visizdevīgākais laiks attiecību formalizēšanai. 

Uz augšu
Back