S, 25.03.2023.

Mācies "4-7-8 elpu", kas dāvās tev mieru prātam un atslābinās ķermeni!

Video
Egoiste
Mācies "4-7-8 elpu", kas dāvās tev mieru prātam un atslābinās ķermeni!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: No personīgā arhīva

Šajā reizē rubrikā "Miera atslēga - viss ir tevī!" iepazīsim mūsu elpu, kā arī zemāk redzamajā video jogas skolotāja Līga Ozola stāstīs par elpošanas veidu ar nosaukumu “4-7-8" . Šis elpošanas veids sniedz ķermenim un prātam mieru.

Galvenais elpošanas kontroles mērķis jogā ir palielināt izpratni par saikni starp prāta stāvokli, fizisko stāvokli un elpošanas veidu. Jo ātrāka un seklāka elpa - jo satrauktāks prāts un ķermenis. Jo dziļāka un lēnāka elpa - jo mierīgāks prāts un ķermenis. Jā, tas ir tik vienkārši un tas ir viss, ko nepieciešams atcerēties, lai labāk izprastu, kā konkrēts elpošanas veids tevi ietekmē.

Šī elpošana palīdzēs nomierināt saspringtas domas, saspringtu prātu, un tas viss tev aizņems 3 līdz 5 minūtes! Skaties video!

Elpa neko nemaksā, tā vienmēr ir ar tevi, tu to vienmēr vari kontrolēt, un tā iedarbojas uz ķermeni un prātu ļoti ātri.

Elpošanas prakse ir vērtīga brīžos, kad esi satraukts, vai tad, kad tavs prāts nespēj koncentrēties, haotiski lēkājot no vienas domas uz otru. Elpa patiesi ir iedarbīgs rīks, ar kura palīdzību vari gan nomierināties, gan sakoncentrēties, kā arī veicināt enerģijas pieplūdumu. Ir nepieciešams vienīgi zināt dažus elpošanas paņēmienus un atcerēties tos lietot vajadzīgajā brīdī.

 Ja noreibst galva un tas sagādā diskomfortu, tad šo elpošanas praksi pārtrauc.

Music: Someday

Musician: Alexander Delarge

Site: https://icons8.com/music/

Zemāk mūsu veselībai vēlamajā rubrikā "Miera atslēga - viss ir tevī!" lasi dažus ieteikumus no jogas skolotājas Līgas Ozolas, kā arī noteikti piedalies video jogas nodarbībās.

Seko Līgai Ozolai un piedalies viņas online jogas nodarbībās Facebook! 

Foto: Publicitātes foto
Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu