"Latvijas dzelzceļa" padomi atstājis tās bijušais priekšsēdētājs Aigars Laizāns

Aigars Laizāns. FOTO: Zane Bitere/LETA

AS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) padomi atstājis Aigars Laizāns, kurš laika periodā no 2017.gada septembra līdz 2018.gada februārim bija kompānijas padomes priekšsēdētājs, bet pēc tam - padomes loceklis, liecina informācija "Firmas.lv".

Laizāns, kurš kopš 2020.gada jūnija ir AS "Latvenergo" padomes loceklis, LDz padomē strādāja kopš 2016.gada.

LDz pārstāvji aģentūrai LETA norādīja, ka patlaban uzņēmuma padomē darbojas četri locekļi, no kuriem diviem ir neatkarīgā locekļa statuss. Laizāns bija neatkarīgais loceklis un amatu padomē atstāja pēc paša vēlēšanās.

Par jauna LDz padomes locekļa izraudzīšanos atbildīga ir Satiksmes ministrija (SM), kas, ievērojot Pārresoru koordinācijas centra norādes, ir sākusi darbu pie atlases procesa organizēšanas. Patlaban konkrēts datums konkursa izsludināšanai uz vakanto padomes locekļa amatu vēl nav zināms.

Darbu LDz padomē turpina tās priekšsēdētājs Jānis Lange un trīs padomes locekļi - Reinis Ceplis, Andris Maldups un Andris Liepiņš. 

"Latvijas dzelzceļš" ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna "Latvijas dzelzceļš" valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitassabiedrības - "LatRailNet", kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, "LDz Cargo", kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums "LDz infrastruktūra", ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums "LDZ ritošā sastāva serviss", apsardzes uzņēmums "LDz apsardze", kā arī loģistikas uzņēmums "LDz loģistika".

Uz augšu
Back