Princis Filips tiek pasargāts no haosa, ko sacēluši Saseksas hercogi

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Saseksas hercogi, Princis Filips.
Saseksas hercogi, Princis Filips. Foto: Michele Spatari / AFP / France OUT, Adrian DENNIS / POOL / AFP. Kolāža: TVNET

Jau rakstījām priecīgas ziņas, ka 99 gadus vecais Edinburgas hercogs, Lielbritānijas karalienes Elizabetes II vīrs pēc marta sākumā pārciestās sirds operācijas devies atveseļoties mājās - Vindzoras pilī. Ko princis Filips domā par Saseksas hercogu sniegto interviju Oprai Vinfrijai? 

"Dzelzs hercoga", kā viņu dēvē britu tauta, veselība ir vēl ļoti saudzējama, tāpēc arī nākamos mēnešus karalienes dzīvesbiedrs pavadīs stingrā ārstu uzraudzībā, raksta dailymail.co.uk. 

Tieši šādu apsvērumu pēc nolemts princi Filipu pagaidām nesatraukt ar informāciju par viņa mazdēla, prinča Harija un Meganas sniegto informāciju intervijā par karaļnamu. 

Princis Filips vienmēr ir bijis lojāls pret karaļnamu un tajā valdošo protokolu, tāpēc šis "izgājiens" viņu viennozīmīgi ļoti satrauktu, kā rezultātā var pasliktināties viņa veselība. 

Pēc protokola Lielbritānijas karalienei Elizabete II nebūtu jāsniedz sabiedrībai komentārs, jo šī intervija skar privāto dzīvi, tomēr karaliene izplatīja Bekingemas pils oficiālo paziņojumu, kurā teikts, ka

"visa ģimene ir sarūgtināta, uzzinot, cik izaicinājumu pilni Harijam un Meganai bijuši daži pēdējie gadi. Izskanējušie apgalvojumi, kas skar rases jautājumu, dara raizes. Lai gan dažas atmiņas var atšķirties, jautājums tiek uztverts ļoti nopietni un to izskatīs ģimenē privāti."

Ziņojuma beigās minēts, arī, ka Harijs, Megana un Ārčijs vienmēr būs ģimenē ļoti mīlēti un gaidīti."

Lielākā daļa britu uzskata, ka Saseksas hercogs un hercogiene ir kļūdījušies, sniedzot atklāto, skandalozajiem faktiem pilno interviju, atklāj aptauja. 

Lūgti atzīmēt emocijas, kādas radušās pēc intervijas noskatīšanās,  respondenti minēja vilšanos (41%) un dusmas (25%), raksta DailyMail.co.uk. Lielākā daļa cilvēku (57%) domā, ka pāra intervija ir sabojājusi monarhiju, un 54% teica, ka hercogi ir pievīluši karalieni. Visu vecumu cilvēki teica, ka Apvienotās Karalistes nodokļu maksātājiem nevajadzētu finansēt Saseksas hercogu drošību ārzemēs. Sabiedrības vairākums uzskata, ka Saseksas hercogi ir pievīluši karalieni - un tāpēc vajadzētu atņemt viņiem karaliskos titulus, raksta dailymail.co.uk. 

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu