Balsojums par “Gada preču zīme 2020” simpātiju noslēdzies

FOTO: Publicitātes foto

Patentu valde sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Latvijas Dizaineru savienību vēlas teikt lielu paldies ikvienam interesentam, kurš nobalsoja par konkursa “Gada preču zīme 2020” pieteiktajām preču zīmēm! Šogad balsojums bija īpaši nozīmīgs un sasniedza rekordlielus rezultātus.

Balsojums par divām kategorijām “Gada preču zīme Latvijai” un “Gada preču zīme pasaulei” noritēja no 26.aprīļa līdz 9.maijam, savukārt no 10. līdz 17.maijam strādās žūrija, kurā ietilpst pārstāvji no Patentu valdes, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Dizaineru savienības, kā arī iepriekšējā konkursa uzvarētāja AS “Printful Latvija”.

Uzvarētāji tiks noskaidroti, ņemot vērā sabiedrības balsojuma rezultātus un žūrijas komisijas vērtējumu attiecībā 50:50. Apbalvojumi tiks pasniegti 2021.gada 21.maijā. Apbalvošanas ceremoniju būs iespējams vērot arī tiešsaistē interneta portālā www.tvnet.lv.

Tuvākajā laikā sazināsimies arī ar pieciem laimīgajiem: ane***@gmail.com; mur***@inbox.lv; she****@gmail.com; Iiw***@tvnet.lv; elv***@inbox.lv, kuri, reģistrējoties balsojumam, izlozē balvā ieguvuši unikālu un ierobežotā skaitā iespiestu Patentu valdes grāmatu “Ceļš uz izcilību. Latvijas izgudrotāji pasaulē”.

Paldies ikvienam balsotājam un uz tikšanos pēc gada, kad jūsu vērtējumam nodosim jau nākamos konkursa “Gada preču zīme 2021” dalībniekus!

Uz augšu
Back