Turpinās iztiesāt krimināllietu par slepkavību, līķa sadalīšanu un tā slēpšanu skapī

Ilustratīvs foto. FOTO: zef art/Shutterstock.

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa šodien plkst.13 turpinās izskatīt krimināllietu par vīrieša nogalināšanu, līķa sadalīšanu un slēpšanu skapī.

Tiesas sēde laikā plānots turpināt uzklausīt lieciniekus.

Lietā apsūdzēts kāds vīrietis par citas personas tīšu nonāvēšanu un pēc tās personu grupā izdarītu līķa apgānīšanu.

Prokuratūra uzskata, ka starp apsūdzēto un cietušo kopīgas alkohola lietošanas laikā izcēlās konflikts, kā rezultātā apsūdzētais tīši vairākas reizes iesita cietušajam pa galvu. Apsūdzētais, apzinoties, ka viņa darbību rezultātā var iestāties cietušā nāve, atstāja viņu gulēt uz grīdas bez dzīvības pazīmēm.

Lai slēptu izdarīto slepkavību, apsūdzētais vīrietis vienojās ar citu personu par līķa apgānīšanu personu grupā. Turpat dzīvoklī ar zāģi mirušajam atdalītas abas rokas un viena kāja. Pēc tam, lai slēptu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanas pēdas, mirušais noslēpts istabā esošajā skapī, kura durvis aizlīmētas ar līmlenti.

Minētā otra persona vēlāk nomira un kriminālprocess tika izbeigts. Ņemot vērā to, ka no mirušās personas tuviniekiem saņemts iesniegums par viņa reabilitāciju, lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu atcelts un turpināts kriminālprocess mirušās personas reabilitācijai.

Tagad tiesai būs jālemj jautājums par mirušas personas reabilitāciju.

Kā liecina ieraksts tiesu kalendārā, šajā lietā apsūdzētās personas ir Vladislavs Aržancevs un Sergejs Kuzmins.

Uz augšu
Back