Imantā, iespējams, sašauts vīrietis, tiek veikta plaša izmeklēšana

Ierocis. Ilustratīvs attēls. FOTO: AP/Scanpix

Sestdien vakarā Imantā, iespējams, sašauts kāds vīrietis.

Kā aģentūrai LETA apstiprināja Valsts policijā (VP), 24.aprīlī ap plkst.20.30 Valsts policija saņēma izsaukumu uz Anniņmuižas bulvāri, kur savstarpēja konflikta rezultātā vienai personai tika nodarīti miesas bojājumi, kas nav dzīvībai bīstami. 

Policija veic plašas operatīvās izmeklēšanas darbības. Izmeklēšanas interesēs policija plašākus komentārus nevar sniegt. 

Policijas rīcībā esošā informācija par notikušā motīviem liecina, ka sabiedrībai nav pamats uztraukties par savu drošību.

Savukārt sociālajos tīklos izplatīta informācija, kurā Imantas iedzīvotāji pieļauj, ka sašauts jauns vīrietis. Aculiecinieki, sestdienas vakarā Anniņmuižas bulvārī dzirdējuši šāvienam līdzīgs troksnis, pēc kura vairāki cilvēki pamanījuši zālē gulošu vīrieti.

Iespējamais cietušais pēc tam piecēlies un, turoties pie muguras, ar cita vīrieša palīdzību aizgājis līdz ielas malā esošajam soliņam.

Pēc tam šo personu uzlikuši uz nestuvēm un aizveduši Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki.

Vienlaikus notikuma vietā atradušās vairākas Valsts policijas automašīnas un policijas darbinieki strādājuši notikuma vietā.

TV3 šodien ziņoja, ka sašautais ir kāds 30 gadus vecs vīrietis. Noziedznieki pametuši nozieguma vietu ar "Mercedes Benz" automašīnu.

Uz augšu
Back