Rosina apsūdzēt vīrieti par paziņas nogalināšanu, aplejot ar spirtu un aizdedzinot

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta NMPD automašīnas. FOTO: Publicitātes foto

Valsts policija lūgusi prokuratūru apsūdzēt kādu vīrieti par cita vīrieša nogalināšanu, aplejot viņu ar spirtu un aizdedzinot

Valsts policijā informēja, ka incidents noticis Durbes novadā pagājušā gada septembrī kopīgas alkohola lietošanas laikā.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka 1954.gadā dzimis vīrietis aizbraucis ciemos pie paziņām - 1976.gadā dzimuša vīrieša un kādas sievietes, un visi kopīgi dzēruši spirtu.

Starp abiem vīriešiem izcēlies konflikts, kā rezultātā vecākais no viņiem otru aplējis ar spirtu un aizdedzinājis ar šķiltavām.

Cietušais nogādāts slimnīcā Liepājā, no kurienes uzreiz pārvests uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Valsts apdegumu centru. Pēc divām dienām apdegumus guvušais vīrietis nomiris.

Policija sākotnēji aizturēja arī dzeršanā klāt bijušo sievieti, taču izmeklēšanā noskaidrots, ka viņa nebija iesaistīta noziegumā.

Saskaņā ar Krimināllikumu, par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, var piemērot brīvības atņemšanu no trim līdz 15 gadiem.

Uz augšu
Back