Sāk "Dzintara" produkcijas eksportu uz Gruziju

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Publicitātes foto

Kosmētikas ražotājs SIA "H.A.Brieger" sācis zīmola "Dzintars" produkcijas eksportu uz Gruziju, pavēstīja kompānijā.

Kompānijā informēja, ka pirmā "H.A.Brieger" eksporta krava ar "Dzintars" produkciju ceļu uz Gruziju sākusi trešdien. Plānots, ka tirdzniecībā attiecīgā produkcija nonāks pēc trim nedēļām.

Uzņēmums uz Gruziju eksportē pilnu produktu portfeli. "Dzintara" kosmētikas produktus Gruzijā plānots pārdot vairāk nekā 500 dažādos veikalos un aptiekās, tostarp tādās vietās kā "PSP Pharm", "Aversi-Pharma", "Agrohub CCO" un citur.

"Dzintara" produkcija kopš 2021.gada maija beigām ir pieejama tirdzniecībā arī Igaunijas un Lietuvas internetveikalos un atsevišķās tirdzniecības ķēdēs.

"H.A.Brieger" tuvāko mēnešu mērķis ir stiprināt un paplašināt tirdzniecības vietu tīklu abos šajos tirgos. Tāpat tuvākā laikā iecerēts sākt eksportu uz Uzbekistānu un Krieviju, pavēstīja kompānijā.

Jau vēstīts, ka "H.A.Brieger" atjaunoto "Dzintars" produkciju sāka tirgot 2021.gada marta sākumā.

Ziņots arī, ka Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa 2019.gada 12.novembrī pasludināja AS "Dzintars" par maksātnespējīgu. Savukārt 2020.gada 14.septembrī Igaunijas "Skinest Group" noslēdza līgumu par maksātnespējīgā "Dzintara" aktīvu iegādi. "Dzintara" aktīvus par 5,5 miljoniem eiro iegādājās "Skinest Group" uzņēmums SIA "Ritrem", kuras patiesais labuma guvējs ir Igaunijas miljonārs Oļegs Osinovskis.

Savukārt "H.A. Brieger" reģistrēta 2006.gadā, taču tās nosaukums līdz 2020.gada oktobra sākumam bija SIA "Instruments", bet līdz 2021.gada janvāra sākumam - "Dzintars Production". Kompānijas pamatkapitāls ir 284 500 eiro. "H.A. Brieger" īpašnieki ir "Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca" (67%), kuras patiesais labuma guvējs ir Osinovskis, un SIA "Asko R" (33%), kuras īpašniece ir Udalova

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu